Cejrowski o inflacji

Wojciech Cejrowski: REKORDOWA inflacja, KREOWANIE pieniądza i GŁUPOTA Glapińskiego, prezesa NBP [WIDEO]

przez | 8 września 2021

Inflacja w sierpniu wyniosła 5,5 procent. Natomiast paliwo w ciągu roku wzrosło o 30 procent. Wzrost cen za wywóz śmieci. O tym wszystkim mówi Wojciech Cejrowski. Od dwudziestu lat nie mieliśmy tak wysokiej inflacji. Glapiński mówił, że nie ma to wpływu na dobrobyt Polaków. Co zatem robi prezes NBP? Czy on nas okłamuje? Ceny rosną w szalonym tempie i ma to wpływ na nasze portfele. Mamy do czynienia z umiejętną kreacją pieniądza.

Cejrowski komentuje sytuację gospodarczą w Polsce i wytyka głupie decyzje, jakie podejmuje prezes NBP Glapiński. Sytuacja ekonomiczna w Polsce nie jest obecnie dobra. Prezes Glapiński powinien zastanowić się nad decyzjami, jakie podejmuje oraz jakie powinien podjąć. Polska złotówka co roku traci na wartości. Niby z wierzchu wygląda, że jest wszystko ok, ale tak nie jest. Mamy do czynienia z kreacją pieniądza.

Wojciech Cejrowski słynie ze swoich niezależnych oraz merytorycznych komentarzy. Często wypowiada się na tematy polityczne, ale również na tematy gospodarcze. W gospodarce polskiej nie dzieje się teraz najlepiej. Cejrowski wypowiada się także na temat czarnego rynku w Polsce. 

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.5 / 5. Liczba ocen. 2

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments