Sumliński i Rola o filmie "Powrót do Jedwabnego"

Wojciech Sumliński i Marcin Rola MIAŻDŻĄ INTELEKTUALNIE lewackich krzykaczy ws. PRAWDY o zbrodni w Jedwabnem! [WIDEO]

przez | 29 września 2021

– Taki okazjonalny dzisiaj materiał. Jesteśmy w Otwocku w Domu Kultury. Trwa premiera „Powrotu do Jedwabnego”. Jak wiecie państwo, są ogromne problemy związane z wyświetlaniem tego filmu. Są to kwestie związane z cenzurowaniem tego dokumentu. My staramy się to pokazywać w taki sposób, jak to jest. Tutaj w Otwocku grupa opłaconych trolli, która chciała zakłócić premierę filmu – mówi Marcin Rola z telewizji internetowej wRealu24.

Marcin Rola mówi o prowokatorach, czyli o osobach, którym nie podoba się to, że wiele osób chce obejrzeć film „Powrót do Jedwabnego” i te osoby chcą poznać prawdę. Prawda historyczna jest niezwykle ważna dla nas wszystkich, Polaków. Nie możemy pozwolić na zakłamywanie historii oraz rzeczywistości. Niestety wielu osobom takie podejście się nie podoba i te osoby, ci prowokatorzy, chcą zakłócić premierę tego dokumentu.

– Wyobraźmy sobie, że jakiś dziennikarz Gazety Wyborczej zrealizował film i napisał książkę, i że odwołuje mu się większość spotkań, zastrasza się organizatorów tych spotkań, nie wpuszcza się go do kina, bo mógł pokazać swój film. Taki scenariusz właśnie mamy z filmem o Jedwabnem. To się dzieje każdego dnia. Chcą nam zabronić pokazania prawdy – ocenia sytuację dziennikarz śledczy Wojciech Sumliński.

0 Udostępnień

2 myśli nt. „Wojciech Sumliński i Marcin Rola MIAŻDŻĄ INTELEKTUALNIE lewackich krzykaczy ws. PRAWDY o zbrodni w Jedwabnem! [WIDEO]

 1. Enduro Grybów

  Chańbą i wstydem dla Polski są tacy polacy którzy broną Żydów nawet w obliczy prawdy .
  To oni twożą zakłamaną prawdę od wieków.
  Rodacy w grobach się przewracają.

  Odpowiedz
 2. luc bull/na razie sitting/

  Poprosic widzow,zeby przyszli z kijami basebelowymi–i zaczac „rozmawiac” z nimi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  K*rwa ich mac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!,gdzie my zyjemy????????????????????????????????????
  Zaczac atakowac ta holote!!!!!!!!!!!!!!!!—od razu nabiora respektu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Smierc wrogom ojczyzny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *