Przed chwilą w Sejmie odbyła się konferencja prasowa Konfederacji, w której wzięli udział Grzegorz Płaczek, Włodzimierz Skalik, Michał Wawer oraz przedstawiciele wielu organizacji, w tym lekarzy i naukowców. Sprzeciwiano się przyjęciu przez Polskę Traktatu Pandemicznego WHO.
– Apelujemy do wszystkich polskich polityków: Odrzućcie dyktatorski, szkodliwy, sprzeczny z polskim interesem narodowym traktat pandemiczny WHO! – nawoływał Michał Wawer.
Posłowie Konfederacji i działacze organizacji społecznych tłumaczyli, czym jest Traktat Pandemiczny , który będzie dawał przewodniczącemu WHO możliwość decydowania o losach wszystkich państw, które nie zgłoszą zastrzeżeń do początku grudnia.
Przewodniczący WHO będzie miał między innymi możliwość do zarządzania i odwoływania pandemii na świecie i wszyscy będą musieli być posłuszni jego zaleceniom, jak na przykład zakup szczepionek i przymus szczepień.
– Być może okaże się, że jedyną radą na uniknięcie wprowadzenia tych szkodliwych przepisów (…) będzie wyjście z WHO. To zbrodnicza organizacja o charakterze mafijnym – mówił Włodzimierz Skalik.
Numer rachunku bankowego:
35 2490 0005 0000 4600 7727 2518
Nazwa odbiorcy:
Blog Portal Sp. z o.o.
Tytuł przelewu: Darowizna
Wsparcie PayPal:
Wsparcie Patronite:
Możesz również postawić nam wirtualną kawę 😉
