abp Jan Paweł Lenga

Abp Jan Paweł Lenga: UJAWNIAMY szokujące fakty ws. Papieża Franciszka! Masońska sekta w Watykanie? [WIDEO]

przez | 6 grudnia 2021

– Ukazały się trzy książki księdza arcybiskupa. Ta pierwsza zatytułowana jest „Przerywam zmowę milczenia” wydawała się wszystkim, że ta książka jest ostra i że nie może być mocniej. Potem ukazała się kolejna książka księdza arcybiskupa „Sekta Bergoglio. Potrzebna kontrrewolucja katolicka”. W tej książce bardzo mocno ksiądz arcybiskup podejmuje wiele różnych tematów. Musimy zatem poruszyć kwestię sytuacji w polskim Kościele oraz kondycji moralnej i duchowej polskich katolików. Ważne jest także to, co dzieje się w Kościele i jak działa V kolumna.

Kościół, Pismo Święte i Jezus

– O wszystkim mówi Pismo Święte. O wszystkim mówił Jezus Chrystus. O tym także mówili pierwsi apostołowie. W ciągu dwóch tysięcy lat, od tego czasu jak Chrystus założył swój Kościół, nikt inny nie mógł założyć innego Kościoła. Mowa o prawdziwym Kościele. Wszystkie inne Kościoły były jakimiś organizacjami, które zajmowały się głównie zbieraniem pieniędzy – mówi ksiądz arcybiskup Jan Paweł Lenga.

Sytuacja związana z Kościołem katolickim może być różnie odbierana oraz interpretowana. W jakim kierunku zmierza Kościół katolicki, kiedy papieżem jest Franciszek?

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 3.8 / 5. Liczba ocen. 11

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mariusz

Temu papieżowi od początku nie ufałem