Adam Małysz

Adam Małysz szczerze: „Byliśmy zapewniani, że jak się zaszczepimy, to nie będzie testów!” [WIDEO]

przez | 30 listopada 2021

Dalej mamy do czynienia z propagandą szczepionką. Tym razem gwiazda polskiego sportu – Adam Małysz – obecnie dyrektor koordynator do spraw skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w PZN był zszokowany. Na antenie TVN-u powiedział wprost, że skoczkowie byli zapewniani, że jeśli poddają się szczepieniom, to nie będzie konieczności wykonywania testów na obecność koronawirusa.

Szczepienia i testy, których miało nie być

Adam Małysz powiedział wprost, że jest zdziwiony ciągłym testowaniem zawodników na Covid. – Właśnie widać cały ten system, który jest z tym całym koronawirusem. To nie do końca właściwie funkcjonuje. Zapewniano nas przecież przed zimowym sezonem, że w przypadku zaszczepienia się, nie będziemy musieli poddawać się testom. Jednak prawda jest zupełnie inna. Jesteśmy zaszczepieni i dalej są testy – mówił wprost Adam Małysz.

Tak wygląda p(l)andemia

Tak to niestety wygląda obecnie w Polsce w czasach mniemanej pandemii koronawirusa. Mówią tak, a robią inaczej. TVN w pewnym momencie przerwał wypowiedź Adama Małysza, gdyż nie była ona poprawna politycznie i zgodna z ogólnie przyjętą medialną narracją.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.8 / 5. Liczba ocen. 223

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

17 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
aaa

Ja go nie bronię ale raczej słychać z wypowiedzi i ogólnie wyglądu ,że sam dał się oszwabić. Tak jestem turbo szurem i często włączam oscyloskop i własnej produkcji apkę do analizy behawioralnej i głosowej aby mieć próbki. To się powinno leczyć ale jestem i tak z zawodu traderem – analitykiem , takie mam zboczenie zawodowe :/ Tak czy inaczej moje narzędzia „zaimplementowałem” do swojego hobby – szurstwa i widzę ,że działają całkiem nieźle (lub też uzyskuje złudny efekt potwierdzenia)

Mirosław

A kim jest Adam Małysz? Kiedyś był wybijającym się polskim sportowcem ze wspaniałymi osiągnięciami w uprawianej przez siebie dyscyplinie sportu. Po zakończeniu kariery w skokach narciarskich próbował zaistnieć w automobilizmie. Niestety, nie udało się. Może za późno zabrał się za to, a może nie starczyło talentu? Odciął kupon od wcześniejszej popularności wracając do skoków jako menadżer w ekipie Michala Doleżala. No, i fajnie było. Jego wcześniejsi fani nadal go wielbili, a wyniki kadry skoczków Doleżala potwierdzały również sukces organizatorski Małysza. Ale Panu Adamowi mało było popularności, postanowił zaistnieć szerzej jako celebryta w branży reklamowej (a przy okazji „przygarnąć” trochę grosza). Potem było już tylko gorzej, bo postawił na szali swoją wcześniejszą sportową sławę w akcji #Szczepimy się. Zarobił na tym na pewno duże pieniądze, ale sławy celebryckiej nie zyskał (przynajmniej tej pozytywnej). Przyszła chwila, że ten wcześniejszy niemal bohater narodowy zorientował się, że „postawił na złego konia”. Teraz żali się publicznie, że został oszukany w sprawie związanej z pandemią COVID-19 i tzw „szczepieniami”(?). „Daremne żale, próżny trud, bezsilne złorzeczenia. Przeżytych laurów żaden cud nie wróci do istnienia” (jak pisał Adam Asnyk), Panie Adamie. Tak, jak był Pan wielkim sportowcem, tak okazał się Pan małym człowiekiem. Tak przemija sława!

Hanka

Panie Małysz, jeśli Pan nie udaje, że nie wiedział, czas się obudzić. I odpokutować swoją durną pro-śmiercionkową narrację.

A.N.

Działania PR, czyli propaganda, na które wydano miliardy dolarów muszą przynieść efekt! Wiele osób zostało oszukanych, uwierzyli w to co mówi rząd, telewizja, profesorowie medycyny.Z upływem lat,po piątej, dziesiątej fali i dwudziestej „dawce przypominającej” coraz więcej osób zrozumie co się dzieje.

Kwal

Proszę Pani(a) A.N. a czy nie zastanawia Panią(a) dlaczego ludzie dali sie oszukać ? dlaczego uwierzyli w to co mówi rząd ? telewizja i profesorowie medycyny ? Czy to nie jest zastanawiające ?
Polacy są pozbawieni samodzielnego myślenia. Polakom stworzono wizję, że są mądrzy, piękni, młodzi i bogaci. Szanowni Państwo ! Polacy żyją w rzeczywistości podstawionej…a kto podstawia Polakom rzeczywistość ? ….żydokomuna !!! Żmijowe plemię…

ed@małpa.zl

był twarzą kampanii szczepowej, a dziś rżnie głupa?

Last edited 1 miesiąc temu by ed@małpa.zl
m m

To po kiego ciula się ketchupowaliście???

Ilona

Przecież te preparaty ani nie leczą, ani nie zapobiegają zachorowaniom, one są do przynoszenia zysków firmom produkującym je. Każda kolejna przyjęta dawka obniża odporność organizmu i wtedy dopiero zaczyna się kręcić karuzela, bo ludzie muszą ich coraz więcej brać.

Adam

Pani Ilono bardzo mądre słowa. Cieszę się że jeszcze są u nas w kraju myślący ludzie. Proszę trzymać tak dalej. Pozdrawiam.

Adam

Pani Ilono bardzo mądre słowa. Aż sobie skopiowałem Pani komentarz żeby go przeczytać mojej mamie, która ma podobne zdanie. Cieszę się że jeszcze są u nas w kraju myślący ludzie. Proszę trzymać tak dalej. Pozdrawiam.

Andrzej

Żeby tylko chodziło o zyski to mały pikuś, tu chodzi o coś więcej!

Danka

Wszystkich porąbało.

Gość

Powoli zakeczupowani przekonują się, że zostali oszukani, że MZ kłamie Preparaty nie są skuteczneJak się w końcu dowiedzą ile jest ciężkich nopów po keczupie ze śmiercią włącznie a do tego, że te powikłania mogą rozciągnąć w czasie i nie wiadomo co może się jeszcze zdarzyć.

Krzysztof Akierman

A wiec zaszczepiony, fajnie, a czy wiesz chlopie co cie teraz czeka???

Jan

O proszę ,jakie zdziwienie ,najpierw zarabiamy na reklamach szczepień ,a potem płacz że potraktowali jak każdego innego niewolnika.

Kwal

Niech Pan nie żałuje głupca Małysza Panie Janie. Rozum nie zawsze idzie w parze z pieniędzmi i Małysz jest tego przykładem. Był dobrym skoczkiem, był ! Mógł nie wdawać się w politykę…a tak żydokomuna zrobiła z niego głupca, który teraz skamle i to jeszcze w TVN, że go oszukali. Bezmyślny pajac, zupełny brak honoru i ambicji…po prostu dupek !

m m

Gratuluję, nic dodać nic ująć, trafił Pan w samo sedno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!