Adam Niedzielski o szczepieniach

Adam Niedzielski przyznaje, że Izrael NIEPOTRZEBNIE SZCZEPIŁ TAK SZYBKO i zapowiada SEGREGACJĘ SANITARNĄ POLAKÓW! [WIDEO]

przez | 3 września 2021

Minister Niedzielski właśnie się wygadał z nowych pomysłów rządu. Przyznał on, że wadą jest to, że Izrael szczepił masowo tak wcześnie, gdyż skuteczność szczepionek spadła z czasem. Z tych powodów Adam Niedzielski chce zaaplikować Polakom kolejną dawkę. Jakby tego było mało, to rząd przygotował już gotową infrastrukturę COVIDową, która pozwoli na zautomatyzowaną segregację sanitarną oraz na wykluczenie osób niezaszczepionych z życia społecznego.

Co zatem szykuje nam rząd Prawa i Sprawiedliwości? Czy możemy spodziewać się czwartej fali koronawirusa, że rząd chce nam wmówić, że trzecia dawka szczepionki będzie koniecznością? Warto zatem obserwować działania rządu PiSu i wyciągać wnioski. Mówi się o dobrowolności szczepień. Jednak czy szczepienia rzeczywiście są dobrowolne?

Coraz więcej osób używa określenia Ministerstwo Chorych Osób zamiast Ministerstwo Zdrowia. Ci ludzie chcą nam zmusić do szczepień, nie mówiąc nic o powikłaniach, jakie mogą pojawić się po nawet kilku latach od dnia zaszczepienia się. Jest to wręcz skandal i niepoważne traktowanie obywateli Polski. A wszystko to w myśli walki z mniemaną pandemią koronawirusa.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.5 / 5. Liczba ocen. 12

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Polska

Ludzie zastanówcie się przy urnach komu dajemy/ufamy cząstkę nas. Chcemy wszyscy żyć bo po to się urodziliśmy a taki chory psychicznie człowiek od jakiegoś czasu nie mówi nic innego jak tylko szczepić sczepić sczepić. Debil nie widzi innych problemów służby zdrowia tylko realizuje coś za co wziol pieniądze. Rządzi nami garstka ludzi którzy kłamią, oszukują, namawiają, zastraszają i to wszystko uchodzi im na sucho. Traktują jak bydło na którym można prowadzić eksperymenty bo o powikłaniach poszczepiennych cisza. A to poważna sprawa. Wiele ludzi zmarło po tych specyfikch aale nie wolno /musi być cisza żeby taki powalony gosc dalej bredził i to jeszcze zwrucie uwagę jak on w to wierzy. Fanatyk firm farmaceutycznych. Dlaczego nie stanie do debaty z ludźmi którzy w d….. E mamy jego zobowiązania. Kila prostych pytań na antenie wszystkich tych TVN-ów, Polsat-ów, TVP itp. Niech stanie z ludźmi którzy mają prawo pytać. WTED ZOBACZYMY DOKTORA EKONOMI JAK BĘDZIE BREDZIL.

Krzysztof

W izraelu umiera tyle samu ludzi co we wrześniu ubiegłego roku! TY kłamco jebany!!!!

Ares

AMANTADYNA LECZY ,SZCZPIONKA ZABIJA

Niedzielski…to będzie dla Ciebie zbyt duży błąd, wręcz śmiertelny.

bono z jutu

sr…m Ci na migdały niedzielski

arekbobyk@gmail.com

Pan minister nie boi się , że któregoś dnia nie dojedzie do domu?