Agnieszka Pawlik-Regulska list otwarty do ministra Czarnka

Agnieszka Pawlik-Regulska: Ratujmy polskie dzieci przed zmorą, która opanowuje szkoły – segregacją, absurdalnymi obostrzeniami i przymusem szczepień na COVID-19! [WIDEO]

przez | 17 listopada 2021

– Reprezentuję środowisko, które w tej chwili można policzyć na około 180 nauczycieli z całej Polski. Jesteśmy w naszych placówkach oświatowych niestety dosyć osamotnieni, natomiast staramy się ze wszystkich sił walczyć o to, co dobre dla naszych uczniów i dla pracowników oświaty. W związku z tym, co dzieje się w tej chwili w szkołach, w zasadzie od marca 2020 roku, ale szczególnie od początku tego roku szkolnego, postanowiliśmy i wystosowaliśmy dzisiaj list otwarty do pana ministra Przemysława Czarnka – mówi Agnieszka Pawlik-Regulska.

– Pod tym listem podpisało się kilkanaście innych organizacji, z których kilka dzisiaj również zabierze głos. Kilka też jest obecnych, chociaż głosu nie zabierze, tak jak „Brońmy Munduru”, żołnierze. W związku z tym pozwolę sobie na fragmenty tego listu państwu zaprezentować, który niniejszym wysłaliśmy – mówi o liście Pawlik-Regulska.

– „Szanowny panie ministrze, zwracamy się do pana, ponieważ jesteśmy głęboko zaniepokojeni tym, co dzieje się w polskim szkolnictwie od marca 2020 roku…” – od tych słów zaczyna się list.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 11

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments