niszczenie zasiek Białoruś

Aktywiści z Lewicy i KO niszczą zasieki na granicy POLSKO-BIAŁORUSKIEJ. Łamanie prawa i wspieranie NIELEGALNEJ IMIGRACJI [WIDEO]

przez | 30 sierpnia 2021

Sytuacja na granicy polsko-białoruskiej nie wygląda dobrze. Otóż aktywiści z Koalicji Obywatelskiej oraz Lewicy postanowili się wybrać na granicę polsko-białoruską i by tam wspierać nielegalną imigrację. W tym celu niszczą zasieki na granicy. Czy oni w ten sposób chcą pomóc imigrantom, którzy mają przedrzeć się do Polski? Wymaga to odpowiedniego komentarza.

Otóż niszczenie zasiek na granicy jest niezgodne z prawem i powinno być surowo karane. Do aktywistów z LO oraz Lewicy takie argumenty nie docierają, dlatego robią, co chcą. Takie wsparcie dla imigrantów, którzy obecnie znajdują się na terenie Białorusi, może mieć niestety bardzo negatywne i daleko idące konsekwencje. Musimy zatem piętnować takie zachowania oraz takie reakcje.

Problem nielegalnej imigracji dotyczy praktycznie całej Unii Europejskiej. Z racji tego, że Polska wcześniej podpadła dyktatorowi Łukaszence, też mści się na nas i wznieca przedostanie się nielegalnych imigracji z Białorusi do Polski. Polacy w większości są przeciwni przyjmowaniu uchodźców. W tym wypadku możemy użyć określenia „nachodźcy”.

0 Udostępnień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *