Joe Biden o Afganistanie

Amerykanie uciekają z Afganistanu! Kompromitacja na całego! [WIDEO]

przez | 17 sierpnia 2021

Wprost musimy ocenić to, co robią Amerykanie w Afganistanie, a właściwie jak wycofują się z tego kraju, jako totalną kompromitację. 11 września 2001 roku dwa wieżowce w Nowym Jorku runęły i wtedy amerykańskie wojska wjechały do Afganistanu. Celem Stanów Zjednoczonych było wprowadzenie demokracji w tym azjatyckim kraju. Dodatkowo rozpoczęto poszukiwania bin Ladena. Oficjalna wiadomość mówi, że w 2011 roku bin Laden został zabity.

Prawie dwadzieścia lat i zero rezultatów. Otóż  talibowie weszli sobie do pałacu prezydenckiego. Przedwczoraj talibowie przejęli stolicę Afganistanu Kabul. Przez te dwadzieścia lat poszły miliardy dolarów na wprowadzenie porządków w tym kraju. Wiele osób zginęło. Po dwudziestu latach wszystko wróciło na swoje miejsce. Islamiści maja władzę, a Amerykanie nie wiedzą co robić.

Można przypuszczać, że USA znów wywoła jakiś konflikt. Los cywilów, także dzieci, w Afganistanie jest niezwykle trudny. Tak Amerykanie załatwili Afgańczyków. Wcześniej Stany Zjednoczone chciały zaprowadzić demokrację w Iraku, w Syrii oraz w Libanie. Jak te kraje dzisiaj wyglądają? Jak powinniśmy oceniać działania prezydenta USA, Joe Bidena? Sami musimy odpowiedzieć sobie na to pytanie.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 0 / 5. Liczba ocen. 0

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
krycha

To właśnie jest gigantyczna kompromitacja! WTC jako Gleiwytz!

Prowokacja, żeby wejść do Afganistanu, zrobiona łapami całego PĘTAGONU*!

I co? I psinco! Kilka tysięcy ludzi do piachu z powodu fanaberii mośków w Departamencie Obrony.

krysia

Czyli Gleiwitz 'made in USA’ tysz się nie opłaciła.

Pearl Harbor tak, WTC nie.

No no, a cały PĘTAGON do tego zaprzęgli.

Tiaaa… to większa kompromitacja niż dziś Afganistan.