Joe Biden o Afganistanie

Amerykanie uciekają z Afganistanu! Kompromitacja na całego! [WIDEO]

przez | 17 sierpnia 2021

Wprost musimy ocenić to, co robią Amerykanie w Afganistanie, a właściwie jak wycofują się z tego kraju, jako totalną kompromitację. 11 września 2001 roku dwa wieżowce w Nowym Jorku runęły i wtedy amerykańskie wojska wjechały do Afganistanu. Celem Stanów Zjednoczonych było wprowadzenie demokracji w tym azjatyckim kraju. Dodatkowo rozpoczęto poszukiwania bin Ladena. Oficjalna wiadomość mówi, że w 2011 roku bin Laden został zabity.

Prawie dwadzieścia lat i zero rezultatów. Otóż  talibowie weszli sobie do pałacu prezydenckiego. Przedwczoraj talibowie przejęli stolicę Afganistanu Kabul. Przez te dwadzieścia lat poszły miliardy dolarów na wprowadzenie porządków w tym kraju. Wiele osób zginęło. Po dwudziestu latach wszystko wróciło na swoje miejsce. Islamiści maja władzę, a Amerykanie nie wiedzą co robić.

Można przypuszczać, że USA znów wywoła jakiś konflikt. Los cywilów, także dzieci, w Afganistanie jest niezwykle trudny. Tak Amerykanie załatwili Afgańczyków. Wcześniej Stany Zjednoczone chciały zaprowadzić demokrację w Iraku, w Syrii oraz w Libanie. Jak te kraje dzisiaj wyglądają? Jak powinniśmy oceniać działania prezydenta USA, Joe Bidena? Sami musimy odpowiedzieć sobie na to pytanie.

0 Udostępnień

2 myśli nt. „Amerykanie uciekają z Afganistanu! Kompromitacja na całego! [WIDEO]

 1. krysia

  Czyli Gleiwitz 'made in USA’ tysz się nie opłaciła.

  Pearl Harbor tak, WTC nie.

  No no, a cały PĘTAGON do tego zaprzęgli.

  Tiaaa… to większa kompromitacja niż dziś Afganistan.

  Odpowiedz
 2. krycha

  To właśnie jest gigantyczna kompromitacja! WTC jako Gleiwytz!

  Prowokacja, żeby wejść do Afganistanu, zrobiona łapami całego PĘTAGONU*!

  I co? I psinco! Kilka tysięcy ludzi do piachu z powodu fanaberii mośków w Departamencie Obrony.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *