Anna Kubala

Anna Kubala: Jak walczyć z SEGREGACJĄ SANITARNĄ? Jak wygrać z NIELEGALNYMI obostrzeniami? [WIDEO]

przez | 2 grudnia 2021

– Dzisiaj porozmawiamy o temacie aktualnym. Tym tematem numer jeden będzie segregacja sanitarna. To słowo dzisiaj odmieniamy przez wiele przypadków. W wielu miejscach się niestety pojawia to słowo. Powiedz zatem Aniu o segregacji, gdyż widzimy to i słyszymy to wszędzie. Zarówno w szkołach, jak i zakładach pracy. Również w szpitalach i w wielu innych miejscach. Mówili nam, że ten preparat, który mamy przyjąć jest dobrowolny, więc każdy z Polaków może sam decydować, czy go chce przyjąć. W takim razie czy segregacja jest legalna i czy można w ogóle coś takiego robić? – pyta Grzegorz Kusz.

Jakie działania są nielegalne?

– Teraz dochodzi już do różnych sytuacji, jednak te sytuacje są zupełnie nielegalne. Nie ma żadnych podstaw prawnych, żeby segregować ludzi ze względu na to, czy ktoś się zaszczepił pewnym preparatem, czy ktoś nosi maseczkę, czy ktoś ma wykonane jakieś testy, itd. Zacznę od uspokojenia, bo rozniosło się po całej Polsce, że taka ustawa o segregacji jest w Sejmie – ocenia sytuację w związku z segregacją sanitarną w Polsce pani Anna Kubala.

Nie ma ustawy o segregacji sanitarnej

– Ta ustawa nie przeszła. Została zdjęta. Przepisy o segregacji nie zostały wprowadzone. Ta ustawa nie będzie dalej procedowana. Jeśli chodzi o legalizację, to nie ma w tej chwili żadnych przepisów uprawniających jakiekolwiek podmioty, żeby segregować ludzi w jakikolwiek sposób, na jakiekolwiek podstawie. Czy to jest brak maseczki, czy to jest brak zakeczupowania, czy może brak testów, itd. – dodaje Anna Kubala.

Sądy i noszenie maseczek

Anna Kubala udzieliła także drugiego wywiadu odnośnie maseczek i innych rzeczy tego typu, jakie narzuca nam władza w czasach rzekomej pandemii koronawirusa. Anna Kubala prowadzi rozprawy i czy w tym czasie nosi maseczkę. Raz pani sędzia spytała mnie, dlaczego nie mam założonej maseczki na twarzy. To bardzo ważne, aby takie sytuacje wyjaśnić.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.7 / 5. Liczba ocen. 213

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
10 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
salomon.pl

Zamiast edukować Polaków powinna Pani zacząć edukować polityków, posłów i rządzących Polska włodarzy bo to oni nas reprezentuja tworzą przepisy i jak Witek w Sejmie bezmyślnie w pośpiechu je uchwalają na naszą niekorzyść ku własnym korzyścią. Więc byłoby o wiele bardziej przydatne edukować tych wykształconych idiotów co nam organizują to bezprawie na legalu.

mariusz

Salomon- tych idiotów nie trzeba edukować – oni dobrze o tym wiedzą, że łamią prawo.Ich trzeba osądzić za to, że nas gnoją!

Ewa

Pana wypowiedż sugeruje, że są niedouczeni, oni wiedzą co robią i co chcą przez to uzyskać a my to szara, głupia masa, która myśli ze głosuje na nich i ich wybiera i wiele jest takich bzdur w ktore wierzymy, dlatego trzeba poszerzać świadomośc kim się jest i na jakim świecie się żyje panie mądry Salomonie

Bartosz

Mam takie pytanie. Co się stało z tajemnica lekarską czy wymaganie odemnie okazania szczepienia w pracy jest legalne i czy mogą mnie legalnie zwolnić z pracy z powodu braku szczepienia ?

salomon.pl

Żydowska zmowa i szajba oraz uśpienie gojów łapówkami teraz przynosi im te efekty że kolos zaczyna padać na ryj a nam niedługo głód zajrzy do żołądków.

Łukasz

Witam, mam taką sytuację, że w publicznym Żłobku nr 3 Złota Rybka przy ul. Chałubińskiego w Gdańsku dyrektor zagroziła mojej żonie rozwiązaniem umowy na opiekę nad dzieckiem. Powodem ma być to, że ja jako ojciec podczas odbioru bądź oddawania dziecka do placówki nie przestrzegam regulaminu, w którym jest obowiązek noszenia maseczki na terenie placówki.
Chciałbym powalczyć o swoje prawa, ale jednocześnie nie mogę sobie pozwolić na rezygnację z tego żłobka.

WieszKa

Za chwilę ta durna baba otworzy w tym żłobku punkt szczepień dla dzieci. Potępiać takie zachowania! Dzwonić! Atakować dyrektorkę!

mariusz

Lukasz! Spróbuj powalczyć, bo jej reakcję na twoje normalne zachowanie można uznać za naruszenie twoich praw. Posłuchaj prawników niezależnych np. pani Kubali,albo skontaktować się z panem Sklepowiczem. Warto powalczyć, bo te debile nas wykończą.Pozdrawiam!

Ktoś

Drodzy przyjaciele,

Myślę, że dla wielu z nas był to szok, kiedy wiadomość o obowiązkowych szczepieniach przyszła dziś z naszego sąsiedniej Austrii.

Oczywiście dla wszystkich było jasne, że to idealny plan dla Niemiec i jak można było się spodziewać, nasz ukochany Södolf również wskoczył na tę modę i zażądał obowiązkowych szczepień również w naszym kraju, zaledwie kilka minut po ogłoszeniu.

Ale po pierwszym krótkim szoku, kiedy mózg znów jest w stanie jasno myśleć, uderzyła mnie jedna rzecz….

Dlaczego u licha to obowiązkowe szczepienie zaczyna się dopiero 1 lutego 2022 roku????

Jeśli ci tyrani już planują to wdrożyć, nic na świecie nie może ich powstrzymać przed zrobieniem tego jutro. I tak nikt nie mógł ich powstrzymać. Ale po co czekać tak długo?

Jest tylko jedno logiczne wytłumaczenie tego pytania. Presja psychologiczna wywierana na ludność w ciągu tych dwóch i pół miesiąca zostanie znacznie zintensyfikowana. Innymi słowy, masy dotychczasowych niezłomnych przeciwników szczepionek będą zmuszone „dobrowolnie” wbiec do strzykawki. Ale dlaczego ten „woluntaryzm” jest dla ciebie tak ważny?

Odpowiedź jest bardzo prosta. Dopóki człowiek robi coś „dobrowolnie”, ponosi za to odpowiedzialność i odpowiedzialność. Drugie tak naprawdę dzieje się przez oficjalny przymus państwowy, ten, który wydał nakaz, ponosi odpowiedzialność prawną. Z prawnego punktu widzenia jest to niesamowicie duża różnica i, w świetle możliwego zagrożenia Procesami Norymberskimi 2.0, może zmienić życie.

Więc czy te obowiązkowe szczepienia faktycznie trafią do Austrii w lutym, czy nie, Bóg jeden wie. Tyrani są jednak zainteresowani tylko zmuszeniem jak największej liczby osób do wstrzyknięcia bez odpowiedzialności.

Jesteśmy w końcowej fazie gry i jest to tylko kwestia wytrwania, dopóki cała fikcja się nie rozpadnie. Co niewątpliwie się wydarzy, ponieważ połączenie „przełomu szczepionkowego” i uszkodzenia szczepionki nie może już dłużej być utrzymywane w tajemnicy, a nawet kłamliwe i skorumpowane środki masowego przekazu już nie pomogą. Mając tę ​​wiedzę na uwadze, elity przestępcze nie mają innego wyjścia, jak iść pełną parą. Trzymaj się i nie poddawaj to teraz motto! To im kończy się czas, nie nam…

Proszę, dzielcie się tym tekstem wszędzie, bo ignorancja i panika wśród ludności to najpotężniejsza broń elit. Mamy kręgosłup i wytrwałość. Jeśli staniemy mocno i nie poddamy się, cały ten system przestępczy upadnie na całym świecie. A powinno to być zrobione dawno temu.

salomon.pl

Potem powiedząnam jak premier Australi że nikt nas nie zmuszał ludzie sami się szczepili tak jak teraz mówia że w Izraelu chcą zacząć badać efekty poszczepienne i że szczepionka Johnson ma zostać wycofana i certyfikaty unieważnione……