Artur Dziambor o szaleństwie covidowym

Artur Dziambor najpierw zmiażdżył konferencję PiS o segregacji sanitarnej, a potem segregacyjną propagandę w Polsat News! [WIDEO]

przez | 20 listopada 2021

– Czy ochłonąłem? Bez przesady. Opaska, o której ja powiedziałem, to jest też kod QR, który my musimy przedstawić na wejście do sklepu, kina, restauracji i tak dalej. To jest wszystko kwestia tego, jak my to nazywamy. Jest to pewien symbol – jak to powiedział jeden z ministrów Prawa i Sprawiedliwości o maseczce – to tak samo będzie i tutaj – mówi poseł Konfederacji Artur Dziambor.

– W ten sposób doprowadzamy do segregacji, do kategoryzacji ludzi, do tworzenia kategorii lepszej i gorszej obywatela – dodaje Artur Dziambor.

– Dotychczas żyliśmy w świecie, ja się nie musiałem spowiadać z tego, czy mam łupież, czy zwalczyłem już grzybicę, na co się szczepiłem, na co chorowałem i jakie mam inne problemy. Za chwilkę do tego dojdziemy, na razie jeszcze musimy porozmawiać o tym, czy jesteśmy zaszczepieni na Covida. Szczepionka swoją drogą nie jest lekiem na Covid i to też jest kolejna sprawa, bo gdyby to chociaż było tak, że to jest lek, który zbawia cały świat, gdyby było chociaż tak, że my dzięki temu lekowi zbawiamy się wszyscy i dzięki niemu już nie chorujemy – niestety statystyki pokazują coś zupełnie innego w tym momencie, zupełnie inaczej to wygląda – przedstawia jasno sytuację polityk Konfederacji.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.6 / 5. Liczba ocen. 175

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

8 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jan

Oj Pani redaktor. I co poczochrało sie trochę w programie. Nie poszło wedlug wczesniej ustalonego z ministrm scenariusza. A było tak blisko. Powinna Pani lepiej dobierac zaproszonych do programu.

Gorr

Ta baba nikomu nie da dojść do słowa.Co to za dziennikarz?Jak pisior gada to ona wtedy . siedzi cicho

bodek

ta baba to potrafi w kurwic a w dzisiejszych czasach nie ma dzienikarzy sa klakierzy za pieniadze i wszystko

Adam

Blondyneczka debileczka 😂 bez urazy dla blondynek które mają olej w głowie. 😁

he, he, he

Padłam, jaja jak moherowe berety – testowy preparat genetyczny w szprycy porównany do wakacyjnych wakacji all inclusiv. Baba bez wstydu i rozumu ośmiesza się

Mariusz

NIE TESTUJE SIĘ ZASZCZEPIONYCH
ROZPORZĄDZENIE
RADY MINISTRÓW
z dnia 19 marca 2021 r.
w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii

§ 17. [Udzielanie świadczeń zdrowotnych osobom zaszczepionym przeciwko COVID-19 – brak obowiązku wykonania testu w kierunku COVID-19] Osobie zaszczepionej przeciwko COVID-19 będącej świadczeniobiorcą w rozumieniu art. 2 ust. 1 ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych udziela się świadczeń opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych innych niż określone w § 11, § 15 i § 16, bez konieczności wykonania testu diagnostycznego w kierunku SARS-CoV-2.
https://sip.lex.pl/akty-prawne/dzu-dziennik-ustaw/ustanowienie-okreslonych-ograniczen-nakazow-i-zakazow-w-zwiazku-z-19092064

Marek

Akt utracił moc. Gdzie znajduje się obowiązująca wersja?

Mariusz

Co to Olejnik odrestaurowano?