Artur Dziambor o praworządności

Artur Dziambor vs TVPiS: Morawiecki POZWOLIŁ, żeby UE Polskę SZANTAŻOWAŁA pieniędzmi!! [WIDEO]

przez | 14 września 2021

Poseł Konfederacji Artur Dziambor mówi w TVPiS, jak to jest naprawdę z relacjami Polski z Unią Europejską oraz z pieniędzmi dla Polski, które mają być niewypłacone. Chodzi o środki z Europejskiego Planu Odbudowy. Dziambor mówi, że w lipcu 2020 roku premier Mateusz Morawiecki wraca w wielkim triumfie na poziomie 27 do 1 i ogłasza Polakom, że wynegocjował dla nas rekordowe 770 miliardów. Wszystko będzie pięknie i super. Jednak prawda jest taka, że to będzie nas kosztowało w przyszłości. O tym politycy nie chcą mówić, oprócz polityków Konfederacji.

To właśnie premier Mateusz Morawiecki zgodził się na powiązanie tych funduszy z praworządnością. Jednak ta praworządność nie została wcześniej w żaden sposób sklasyfikowana. Teraz Unia Europejska szantażuje Polskę tą praworządnością. Definicja praworządności może być bardzo szeroka i na rękę Unii oraz niektórym partiom opozycyjnym w Polsce.

Artur Dziambor wyjaśnia kwestie związane z funduszami unijnymi. To Morawiecki zgodził się na to, żebyśmy byli szantażowani przez Unię Europejską. Chodzi o sądownictwo w Polsce i o Izbę Dyscyplinarną. Jak to jest zatem z praworządnością w Polsce? Czy Polska jest wolnym i suwerennym krajem?

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 1 / 5. Liczba ocen. 1

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments