Artur Dziambor o Białorusi

Artur Dziambor w debacie TVN24 przywołuje do porządku przerywającego Zgorzelskiego z PSL: „Nie jesteśmy teraz w Sejmie i nie jesteś teraz marszałkiem!” [WIDEO]

przez | 7 października 2021

– Jednym z powodów, dlaczego jesteśmy teraz atakowani przez Łukaszenkę jest to, że praktycznie wszyscy zaangażowaliście się w to, żeby promować jego opozycję. Rząd włączył się w to i to że Państwo teraz tutaj wspieracie wszyscy opozycję na Białorusi, to musiało skończyć się reakcją ze strony Łukaszenki. Niepotrzebnie wspieracie opozycję na Białorusi. Nic wam to nie da – mówi Artur Dziambor, poseł Konfederacji.

– Pani Rzecznik Praw Obywatelskich, która powiedziała, że tym ludziom, którzy nielegalnie przekraczają granicę, należy się normalna procedura. Wobec tego chciałbym zapytać pani Rzecznik, po co my mamy granice, po co mamy legalne przejścia? Ponieważ ci ludzie mogliby pójść na legalne przejście graniczne i mogliby wystąpić wtedy z dokumentami o azyl. Mogliby, tylko problem polega, że oni nie chcą z Polsce zostać. Trzeba sobie to uświadomić. Oni chcą do Niemiec, oni chcą do zachodniej Europy – dodaje polityk Konfederacji, Artur Dziambor.

– Tego sobie nie może uświadomić nasza lewicowo-centrowa opozycja i dlatego zrobiła tę szopkę w Sejmie. Albo wysyłamy sygnał na cały świat, że przez polską granicę można przepłynąć do zachodniej Europy i albo się ugniemy temu szantażowi emocjonalnemu, temu bestialstwu, na które sobie pozwala władza Łukaszenki wobec tych ludzi, zwalając oczywiście winę na nas – albo będziemy twardzi i pokażemy, że polska granica jest szczelna, że jeżeli chcą ubiegać się o azyl, to można, tak jak zrobiliśmy z ponad 1000 uchodźców z Afganistanu – zaznacza Artur Dziambor.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.8 / 5. Liczba ocen. 16

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ricardo

Tylko podziwiać. Trzeba mieć bardzo grubą skórę
Jak mówił Arcybiskup John Fulton Sheen:” Prawda jest prawdą, nawet jeśli nikt jej nie uznaje”

Dobrapartia

Bardzo dobrze Panie Dziambor .Lewica to coś w rodzaju mózgu po lobotomii ,patrz na człowieka i niby z zewnątrz wyglada normalnie ale jak tak się bliżej przyjrzeć w oczach widac nieobecność ,oderwanie od rzeczywistości .Ale wiesz co mi się podoba w działaniach lewicy ? Każdy ich anty polski wyskok buduje w sile prawicę i mało tego buduje ja w większa ilość .Przeciętny Polak jak słyszy teksty o tym ze unia powinna nam zablokować pieniądze ,ze powinnismy wpuszczać migrantow ekonomicznych ze powinnismy się podporządkować unii nawet kosztem naszej gospodarki to myśli sobie „ nie No coś jest nie tak” i zaczyna się radykalizować .Dobra nasza Panie Dziambor 🙂

Bogusław

Ale co wam się nie podoba w tym, ze ci co przejdą nielegalnie granice powiń zostać poddani normalnej procedurze? Normalną procedurą dla przestępców jest areszt i skazanie a przestępcami są ci którzy przechodzą nielegalnie granicę.

Jan

Ten Zgorzelski to wyjątkowo paskudny człowiek..

bodek

brawo Artur