Artur Dziambor

Artur Dziambor w debacie TVN24 sam przeciwko wszystkim w obronie praw obywatelskich przed segregacją sanitarną! [WIDEO]

przez | 1 grudnia 2021

– Patrząc na statystyki, nawet utrzymując, że jest tak, jak pan mówi, na podstawie tych statystyk możemy jasno stwierdzić, że w zdecydowanej większości przypadków szczepienie pomaga w lekkim przebiegu choroby, chroni przed śmiercią statystycznie większość – to każdy z nas, każdy Polak już wie, jakie są zalety szczepienia, ale nie powinniśmy narzucać jemu nigdy obowiązku, ponieważ to jest państwo opiekuńcze, które chce mnie do czegoś zmusić – mówi Artura Dzaimbor z Konfederacji.

Lekarze leczą głównie Covid, a nie inne choroby

– Jeszcze jeden argument w tej dyskusji: Dzisiaj mamy tak, że te respiratory, o których mówił pan minister Mucha i szpitale, które normalnie by leczyły osoby chore onkologicznie albo na wiele innych schorzeń, one się dzisiaj muszą skupiać się na leczeniu niezaszczepionych osób chorych na Covid – tak mówi redaktor.

2 miliony hospitalizacji mniej z roku na rok

– Ale to jest błąd systemu, a nie przepełnienie szpitali. Jeżeli mamy ponad 2 miliony hospitalizacji mniej z roku na to, to oznacza to, że jednak zupełnie inaczej wygląda ta kwestia przepełnienia szpitali. Jeżeli mówimy o tym, jaki jest odsetek covidowych pacjentów w szpitalach w Polsce w tym momencie leżących, to również możemy zauważyć, że zupełnie inaczej wygląda kwestia tego przepełnienia szpitali – zaznacza polityk Konfederacji.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 25

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jan

To są po prostu faszyści. Leszczyna – troszcz się o siebie głupia babo!