Artur Dziambor sanitarny zamordyzm

Artur Dziambor w TVN: „Widzę, że koalicja sanitarnego zamordyzmu trzyma się mocno, ale wszystkie kłamstwa weryfikuje czas!” [WIDEO]

przez | 15 grudnia 2021

Artur Dziambor sanitarny zamordyzm. – Panie redaktorze, po pierwsze, słuchając tutaj dyskusji przy stole, chciałem powiedzieć jedną rzecz, że koalicja takiego sanitarnego zamordyzmu trzyma się razem mocno i to widać, i okej. Wiem doskonale, że takie jest nastawienie polityków i opozycji centrolewicowej, i koalicji rządzącej, ale mieliśmy już dawno wrzucony przymus szczepienia się, który był narzucony przez MON na jednostki wojskowe wiele miesięcy temu. Napisaliśmy wtedy interpelacje, robiliśmy na ten temat konferencje prasowe, dostaliśmy odpowiedź z MON-u, którą w skrócie można opisać: mamy pandemię, proszę nie przeszkadzać – zwraca uwagę na problem z „pandemią” koronawirusa polityk Konfederacji, Artur Dziambor.

Artur Dziambor sanitarny zamordyzm. Ilu lekarzy zaszczepiło się?

– Mamy wypowiedź ministra Czarnka, który powiedział, zgodnie z prawdą, że jest kilkanaście procent niezaszczepionych nauczycieli. I z systemu, po prostu zwyczajnie nie stać nas na to, żeby wyrzucić tylu nauczycieli z pracy. Mamy doskonałą wiedzę na temat tego, ilu lekarzy jest zaszczepionych i mówienie, że jakiś tam procent odpadnie, to my sobie z tym poradzimy – mówi Dziambor.

Liczba lekarzy na 100 tysięcy mieszkańców

– Od pana ministra usłyszeliśmy, że będzie czas na to, żeby przemyśleć to wszystko do marca. Jeśli mamy w tym momencie wiedzę o tym, że Polska jest krajem, w którym jest najmniej lekarzy na 100 tysięcy mieszkańców, to próba wypchnięcia ich z zawodu jest skandalem – dodaje Artur Dziambor.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.8 / 5. Liczba ocen. 156

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Arek

To chyba był jego ostatni raz na kawie. Fajnie że taki przekaz idzie, ale skoro nawiedzeni na bezczelnego wciskaja”Pan kłamie” pewnie nie trafi to do zakutych łbów telewidzów tej stacji.

Gosc

O! Widzę pana redaktora, że już całkowicie się sprzedał

Arek

Ale to być może oni się zaszczepią, a nie zgodzą się na to, aby ich wyrzucić z zawodu.

Jan

Jak boli myślenie. Oto przykład bólu jaki niektórym wydawało by się inteligentnym osobom sprawia myślenie. Zgony nadmiarowe są skutkiem nieszczepienia sie ludzi. Więc obwiniajmy rownież palaczy, alkoholików, narkomanów ale to jest politycznie niepoprawne. Statystyki Konfederacji kłamią, ale ministerek przyciśnięty do muru puszcza farbę i przyznaje rację. Jeżeli osoby reprezentujące naród tak pozwalają się okłamywać i same się okłamują to jaki jest naród który ich wybrał? Jeżeli to oni podobno stanowią elitę, to jak u nas ze zdrowym myśleniem Drogi Narodzie?
A może czas coś zmienić?