Astrid Stuckelberger

Astrid Stuckelberger DEMASKUJE globalną korupcję WHO! Planet LOCKDOWN | Cały Film Napisy PL

przez | 5 grudnia 2021

– Od ponad 20 lat jestem ekspertem w dziedzinie zdrowia międzynarodowego. Mam duże doświadczenie w obszarze badań naukowych, ich metodologii i etyki. Mam doktorat w dziedzinie zdrowia publicznego, jestem wykładowcą medycyny w stopniu Privat-Docent, wykładam między innymi na wydziale medycznym Uniwersytetów w Genewie i Lozannie. Z WHO współpracuję w charakterze eksperta – mówi Astrid Stuckelberger.

Astrid Stuckelberger o WHO i ONZ

– W latach 2009-2012 zasiadałem w komitecie doradczym specjalizującym się w pandemiach. Wielokrotnie współpracowałam z WHO w kwestiach etyki, pandemii, społecznych czynników pogarszających zdrowie oraz leczenia starzejących się populacji. WHO jest dla mnie prawie jak rodzina, to samo inne agencje ONZ: Międzynarodowa Organizacja Pracy, Program Środowiskowy, itd. – wypowiada się dr Astrid Stuckelberger na temat WHO oraz ONZ.

Czym jest WHO?

– WHO jest jedną z wielu instytucji pod auspicjami ONZ i współpracuje w ramach różnych programów z wieloma powiązanymi agencjami. Mamy Światową Organizację Zdrowia, Międzynarodową Organizację Pracy, instytucje broniące praw uchodźców, Komisję Praw Człowieka. Na czele wszystkich tych organizacji zrzeszonych w ramach ONZ stoi sekretarz generalny, który jest obecnie i będzie do 2022 roku Antonio Guterres, były komisarz ONZ do spraw uchodźców – odpowiada nam pani doktor, czym jest WHO.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.6 / 5. Liczba ocen. 448

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Maksymilian

Muzyka która zaczyna grać około 5 minuty do 6 30 kiedy są wypowiedzi na temat zastraszania polityków itp. Zupełnie zbędna budująca poczucie grozy, jeden z elementów filmów o tematyce teorii spiskowych. Oczywiście oglądam dalej zobaczymy czy coś jeszcze się znajdzie. Sam jestem po stronie pani dr ale jestem również strasznie wyczulony na wszechobecną manipulacje dlatego zwracam uwagę na szczegóły.

Last edited 21 dni temu by Maksymilian
Andrzej

Już dawno wiadomo kto stoi naprzeciwko społeczeństw na świecie.te dwie firmy ONZ i who odpowiadają za nierówność w społeczeństwach na świecie poprzez pokrętną politykę którą celowo prowadzą szkodzą a póżniej udając że pomagają.to mafia zrzeszającą najgorszy asortymęt ludzi opłacana przez najbogatszych ludzi na ziemi żydów wykonująca ich chore polecenia,którespowodowały obecną nibypandemię

wielkibobek

brawo niech ludzie się dowiedza kto za tym stoi