australia wyspa wiezienna

Australia, czyli Wyspa Więzienna! Przemówienie polityka o wolności kontra rzeczywistość [WIDEO]

przez | 9 października 2021

– Jesteśmy dumną demokracją liberalną. Wierzymy w porządek oparty na wolności, poszanowaniu godności i wolnej ekspresji każdego obywatela. Wierzymy w prawa człowieka, równouprawnienie płci i praworządność. Ta wiara przekłada się na to, jak traktujemy ludzi w naszym kraju i jak wychowujemy nasze dzieci. Australia była jednym z ośmiu państw zaangażowanych w tworzenie Uniwersalnej Deklaracji Praw Człowieka. Swoją postawą wzmacniamy międzynarodowy system praw człowieka, takich jak prawa kobiet i dziewcząt czy prawa ludów rdzennych.

– Poszanowanie praw i wolności jednostki to podstawa. To fundamentalna wartość dla całego naszego narodu. Wspieramy też inne państwa i społeczeństwa poprzez równy dostęp wszystkich obywateli do ekonomii…

– Dla osób zaszczepionych będą osobne prawa i przywileje… równą reprezentację kobiet w parlamencie, zrównoważony rozwój, podnoszenie standardu życia i o wiele więcej. Polityka Australii oparta jest na wierze w niezbywalną godność wszystkich ludzi. Wszystkich! Niezależnie od okoliczności. Panie Prezydencie, pandemia nauczyła nas, że musimy być elastyczni, musimy współpracować ze sobą oraz uczyć się na bieżąco. Wiele państw podziela ten pogląd.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 5

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Henryk

Australijscy korpo- policjanci to współcześni NAZIŚCI globalistów!

Kat

Już dawno to ści*rwo trzeba było odstrz*liwać.