protesty Australii Covid-19

AUSTRALIA: Mieszkańcy vs Policja! Eskalacja protestów przeciwko REŻIMOWI sanitarnemu [WIDEO]

przez | 22 września 2021

Właśnie mieszkańcy Melbourne wyszli na ulice, żeby zaprotestować przeciwko reżimowi sanitarnemu. Osoby protestujące przedarły się przez policyjne kordony. Doszło do walk tłumów z policją. Policja chciała siłowo stłumić manifestację. W Australii obowiązują bardzo surowe restrykcje, które zostały wprowadzone w związku z koronawirusem. Doszło tam do ograniczania swobód obywatelskich. Politycy w Australii doprowadzili do zaostrzenia reżimu sanitarnego. Mieszkańcu Australii zostali zamknięci w domach na prawie cały dzień. Osoby niezaszczepione mogą wychodzić z domu tylko na godzinę w ciągu całego dnia. Natomiast osoby zaszczepione mogą być poza domem dwie godziny.

Takie obostrzenia doprowadziły do tego, że Australijczycy powiedzieli dosyć i postanowili zaprotestować na ulicach, żeby wyrazić swój sprzeciw wobec władzy. Na ulicach australijskich miast pojawiło się więcej policjantów, którzy pilnują „porządku”.

– Będziemy robić wszystko, co w naszej mocy, aby uniemożliwić osobom wjazd do miasta. To nie jest miejsce, gdzie jakakolwiek osoba może przychodzić. Po prostu nie może tutaj przyjść. Autobusy będą omijać miasto, natomiast tramwaje będą zatrzymywać się przed miastem. Pociągi będą mogły wjeżdżać do miasta tylko w odpowiednim okresie czasu – powiedział Shane Patron, Komendant Główny Policji stanu Wiktoria.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 3

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Dorotchen

Oto co nas Polaków także czeka, jeśli teraz ulegniemy. Jak widzicie zaszczepieni mają niewiele lepiej od nieszczepionych. Ja jadę do Warszawy 2 października na demonstrację.

Korwinator

Zapraszamy 🙂

Gość

Jakoś nie widzę tutaj polityków. Po prostu ludzie napierdzielają się nawzajem. Widocznie tak lubią

JaZnowja

To całość ustawy z druku 175 🙂 Zwykłe doprecyzowanie że ustawa (z 2014r) dotyczy postępowań rozpoczętych po wejściu w życie nowych przepisów, a do postępowań rozpoczętych przed tym dniem, a nie zakończonych jeszcze stosuje się stare przepisy.
„Art. 1. W ustawie z dnia 11 lipca 2014 r. o zmianie ustawy – Prawo geologiczne
i górnicze oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. poz. 1133, z 2016 r. poz. 566 i 1991
oraz z 2018 r. poz. 1563) w art. 18 dodaje się ust. 3 w brzmieniu:
„3. Do postępowań wszczętych i niezakończonych przed dniem wejścia w
życie niniejszej ustawy w zakresie udzielenia koncesji, o których mowa w art. 21
ust. 1 pkt 1 ustawy, o której mowa w art. 1, w brzmieniu nadanym niniejszą
ustawą, stosuje się dotychczasowe przepisy.”.
Art. 2. Ustawa wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia”

salomon.pl

Australia to test na ile mogą sobie globaliści pasożydowscy pozwolić i czy Policja będzie pałować czy sie wycofa jak kiedyś w USA się odwrócili i odeszli.

cpt

w Australii się dzieje… próbują ich trzymać za mordę jak nigdzie indziej

Xxl

Ciekawe czy ma to związek z niedawnymi wydarzeniami wojskowymi i podpisaniem z USA i UK współpracy przeciwko Chinom. Może przyszłe zmiany przygotowujące do wojny (a wiemy gdzie leży Australia) wymuszają większy nadzór nad ludnością?