Australia protesty

Australia NIE WALCZY z wirusem. Australia WALCZY z własnymi OBYWATELAMI [WIDEO]

przez | 28 września 2021

Skandaliczne rzeczy dzieją się w Australii. Obywatele mówią „DOŚĆ!” i tłumnie wychodzą na ulice wielkich australijskich miast. Oni nie zgadzają się z decyzjami polityków oraz z działaniami, jakie narzuca im władza. Protesty przybierają na sile i większość Australijczyków nie godzi się na takie traktowanie przez władzę.

Niestety policja często używa gazu łzawiącego oraz kul gumowych wobec protestujących mieszkańców Australii. Czy mamy zatem do czynienia z państwem policyjnym? I takie rzeczy dzieją się właśnie w Australii. Tutaj nie ma poszanowania praw ludzi. Niestety to nie wina koronaiwrusa, a rządzących, którzy podejmują nieracjonalne decyzje.

Obywateli Australii nie chcą więcej obostrzeń, lockdownów oraz przymuszania do szczepień. Żądają przestrzegania prawa i przede wszystkim normalności.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 2

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Arionimus

Na tym etapie pozostaje wystąpić równie agresywnie i zdecydowanie przeciw temu zamordyzmowi i to nie z gołymi rękami bo okrzyki są bezcelowe, uderzenie kinetyczne tylko i wyłącznie, organizowanie się w grupy samoobrony. Tylko kto ich poprowadzi skoro w ich historii nie było praktycznie żadnych powstań, nie mają tej walki w genach jak Polacy.

Zy

To społeczeństwo powinno decydować czy są wpływy pieniędzy na taką policję bo w tym przypadku powinno się wstrzymać wypłaty prześladowcom oni muszą ponieść karę powinni co najmniej za karę sprzątać ulicę i wywozić kontenery ze śmieciami.

Gość

Niektóre sceny wypisz wymaluj znęcanie się nad żydami w getcie warszawskim

Hanna Grabowska

Dlaczego ludzie tak się dają? 😢 Skoro policja jest tak brutalna to trzeba na policjantów też iść z bronią lub czym kolwiek i potraktować ich bardzo ostro. Niech zdychają psy totalitaryzmu. 😠

Max

Winnymi sa Gates, Soros , banda z Davos, masoneria i reszta przez nich przekupiona. Zyd chce poprawiac swiat po Bogu.

Arionimus

Dokładnie juzcdawno powinni się organizować jakby poleciały koktajle w ich stronę i inne ładunki to by się zastanowili. Nie mają już teraz nic absolutnie do stracenia, bo praktycznie już im tym rygorem i zamordyzmem życie zabrali.

Yoko

Masz rację jak patrzę to tylko, iść na nich z siekiera, kosa choćby czy tasakiem. Poszłabym ich Rz ac tych policjantów.

Polak

To Australia. Ludzie nie byli do tego przyzwyczajeni . To był wolny kraj i ufali policji. Nie przestawia się w ciągu jednego tygodnia.
My w Polsce mieliśmy nie tak dawno Milicję więc znamy działania tych panów i wiemy na co stać mundury. Tym bardziej że prawdopodobnie z czasów komuny dalej są u władzy panowie z SB.