Austria

Austria! TWARDY LOCKDOWN, maski, godzina policyjna, PRZYMUS szcz. dla obywateli, a dla władzy.. ZABAWA na gali bez ŻADNYCH restrykcji! [WIDEO]

przez | 28 listopada 2021

Mamy rzekomą pandemię koronawirusa. Rządy w wielu państwach świata wprowadzają obostrzenia. Takie twarde lockdowny często nie podobają się obywatelom. Nie ma znaczenia, czy chodzi o społeczeństwa Australii, Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Austrii, czy także, kiedy chodzi o nas, o Polaków. Niestety prawda jest bolesna, gdyż…

Lockdown w Austrii, a władza… nieźle się bawi

Tak to prawda. W Austrii wprowadzono twardy lockdown, obowiązuje przymus noszenia maseczek. Wprowadzono także godzinę policyjną. Jest przymus szczepień dla obywateli Austrii. A tymczasem złapano austriackich polityków, jak się świetnie bawią i ich żadne obostrzenia nie obowiązują.

Austria. Równi i równiejsi? Orwell jak najbardziej aktualny

Co w związku z tymi wszystkimi restrykcjami, kiedy to zwykłym obywatelom nakazuje się dostosować do tych wszystkich warunków, lockdownów, obostrzeń. Jednak władza w Austrii pokazała, gdzie ma te wszystkie zasady, reguły i obostrzenia.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.8 / 5. Liczba ocen. 203

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
drwiszon

Rewolucja raz mniejszymi a raz większymi kroczkami nadciąga. Bandyterka polityczna myśli, że jest bezkarna. We Francji czy w Rosji arystokracja też tak myślała…Oni są przekonani, że ujarzmią ludzi techniką ale czy to myślenie ma sens gdy dysproporcje ilościowe pomiędzy bandyterką a gnębionymi ludźmi są tak wielkie?

Oni

zapomnieli jaki los spotkał Nicolae Ceausescu i jego żonę Elenę w 1989 roku

JACEK

Po przyłamaniu władzy w obojętnie jakim kraju takie skurwysyny powinni kończyć żywot jak musolini a nie robić jakieś bezsensowne demonstracje. Paru udupić łby to może reszta się zastanowi czy warto robić z ludzi idiotów i tylko straszyć oraz nakazywać .