segregacja sanitarna

Austria zmienia się w więzienie. 20 dni pełnego lockdownu, a później segregacja sanitarna! Nie pozwólmy na to w Polsce! [WIDEO]

przez | 28 listopada 2021

– Szanowni państwo, 22 listopada A.D. 2021 Austria wprowadziła totalny lockdown – dla wszystkich – który będzie obowiązywał przez 20 dni. Po tym czasie zostanie najprawdopodobniej wprowadzony tak zwany lockdown segregacyjny, który będzie obejmował osoby niezaszczepione przeciwko Covid-19. Na mocy wprowadzonych ustaleń, wprowadzonego lockdownu obywatele będą mogli opuszczać swoje domy tylko w ściśle określonych warunkach, które zostały odpowiednio wyznaczone przez tamtejszy rząd – mówi o sytuacji w Austrii Tomasz Kolanek.

Rząd w Austrii szykuje dla swoich obywateli przymus szczepień

– Ponadto od 1 lutego 2022 roku w Austrii będzie obowiązek… a może raczej przymus szczepień przeciwko Covid. Każdy, kto nie będzie zaszczepiony, zapłaci grzywnę w wysokości 3600 euro. Każdy, kto nie przyjmie trzeciej dawki, zapłaci również grzywnę – 1400 euro.

Paszporty covidowe dla Austriaków

– Dodatkowo od 1 lutego przyszłego roku zostanie skrócona ważność obowiązywania tak zwanego paszportu covidowego z 9 do 7 miesięcy. Będą także kolejne i kolejne dawki szczepionek. Tylko pod tym warunkiem człowiek będzie mógł korzystać z części swoich praw i wolności.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.8 / 5. Liczba ocen. 72

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Grzegorz

A skąd oni wezmą 3600e jak ktoś nie pracuje

Last edited 5 miesięcy temu by Grzegorz
Kolo chistorii

Austria akurat ma odpowiednie tradycje: Adolf Hitler, Adolf Eichmann, Odilo Globocnik, Franz Stangl, Otto Gustav von Wächter… Same gwiazdy demokracji i wolności.

Jerzy Andrzej

Zapomniałeś o mistrzu izolacji Ziutku Fritzlu