Paszporty covidowe we Włoszech

Aż trudno uwierzyć, co dzieje się we Włoszech!! Włosi bez szczepienia już nie mają prawa pracować!! [WIDEO]

przez | 20 października 2021

– Zacznijmy od tego, co ma się wydarzyć we Włoszech. Oczywiście mowa o paszportach covidowych. Mówię o tym, jak sytuacja epidemiczna ma być przez te paszporty zmieniona. Co ma to zmienić w funkcjonowaniu społeczeństwa? Chodzi o przepustki sanitarne? Od 15 października nie będzie można podjąć pracy, czy pójść do pracy, czy też wejść do pracy bez posiadania paszportu covidowego, czyli tak zwanego Green Passu. Te wydawane są osobom zaszczepionym lub posiadaczom negatywnego wyniku testu, który wykonano albo 48 albo 72 godziny wcześniej.

– I to jest właśnie problem, gdyż jak się kalkuluje, nakaz obejmuje aż 23 miliony pracowników, ale 15 do 20 procent się nie zaszczepiło i większość z nich nie posiada tej przepustki covidowej. Co to zatem oznacza na rynku pracy? Możemy tylko spekulować, że jeśli brakuje 15-20 procent siły roboczej, to będzie to odczuwalne dla wszystkich.

– Stąd wszyscy tutaj z niejakim niepokojem czekają na ten dzień. Nie wiemy, co się stanie. Jak to będzie wyglądało w praktyce? Jak to będzie wyglądało od tej strony technicznej, żeby to sprawdzać? Kto ma to robić?

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 1

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ja

Wybaczcie test ważny 48 h … Czyli pon … śr… pt … 3 dni w tyg razy 4 tyg … 12 razy w miesiącu … 12 razy 15 Simple 180 E … 180 * 4,5 circa about 810 PLN per month za możliwość pracy …. Oj oj trzeba chyba podpalić świat jak kiedyś Rzym, by elity przestały istnieć w tej formie jaką dziś reprezentują

Ja

15 euro razy 20 to 300 euro …. Co daje w złotych 300 razy uśredniony kurs euro po 4.5 …. 1350 zł miesięcznie by móc pracować …. No kurwa bomba …. Brawo ludzkość, że dajecie się tak w chuja robić