Balcerowicz wyśmiany

Balcerowicz WYŚMIANY na imprezie Trzaskowskiego „Campus Polska” [WIDEO]

przez | 5 września 2021

Profesor Leszek Balcerowicz wypowiada się na temat programu Prawa i Sprawiedliwości, czyli tak zwanego „Polskiego Ładu”. W czasie wystąpienia młoda osoba zadaje pytanie, które dotyczy wypowiedzi profesora Balcerowicza, że nie wolno wprowadzać szybko zmian, które nie były wcześniej konsultowane. Tutaj Leszek Balcerowicz zostaje poniekąd ośmieszony, gdyż sam, gdy był w rządzie, zrobił terapię szokową dla Polaków.

Młoda osoba, która zadała odważne pytanie profesorowi Leszkowi Balcerowiczowi, pyta się także o to, że wtedy wiele osób traciło pracę, w Polsce panowała bieda, a nawet były przypadki samobójstw.

Tak wtedy było w Polsce w czasach „balcerowiczowskich”. Oczywiście profesor Balcerowicz tłumaczy się z tego pokrętnie i ma czelność krytykować rządy Prawa i Sprawiedliwości oraz program „Polskiego Ładu”. Takich czasów dożyliśmy. Młodzi Polacy nie pamiętają tego, jak profesor Leszek Balcerowicz „reformował” polską gospodarkę. Wobec tego powinniśmy przypomnieć te złe czasy dla Polski i Polaków. Nakazuje tego elementarna uczciwość oraz obiektywizm.

0 Udostępnień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *