Sławomir Mentzen i Adam Niedzielski

„Będziesz pan wisiał!” Sławomir Mentzen: „Grzegorz Braun nie groził Niedzielskiemu, tylko go ostrzegał” [WIDEO]

przez | 23 września 2021

Dr Sławomir Mentzen jest ekspertem Konfederacji w sprawach związanych z ekonomią. Niedawno odniósł się do słów, jakie z mównicy sejmowej wypowiedział Grzegorz Braun do Adama Niedzielskiego. W Sejmie aż zawrzało. Wiele osób, komentatorów politycznych, polityków skrytykowało słowa Brauna w kierunku ministra zdrowia.

Braun mówił między innymi o NOP-ach. Kiedy posłowi wyłączono mikrofon, wtedy ten krzyknął do ministra Adama Niedzielskiego „będziesz pan wisiał!”. Minister bardzo mocno rozpamiętuje wciąż te słowa i mówi o nich w wywiadach. Przyznał nawet, że czuje się zagrożony.

Tymczasem w obronie Grzegorza Brauna staje inny polityk Konfederacji, dr Sławomir Mentzen. Wyjaśnia on, na czym polega różnica między ostrzeżeniem, a groźbą.

– Grzegorz Braun w żadnym wypadku nie groził ministrowi Niedzielskiemu. Jedynie ostrzegał go przed tym, co może się wydarzyć w przyszłości. To działa tak samo, jakby powiedziało ministrowi, żeby nie palił papierosów, gdyż wtedy może zachorować na raka płuc – skomentował Sławomir Mentzen.

0 Udostępnień

2 myśli nt. „„Będziesz pan wisiał!” Sławomir Mentzen: „Grzegorz Braun nie groził Niedzielskiemu, tylko go ostrzegał” [WIDEO]

  1. Yoko

    Jestem za Panem Grzegorz Braunem, słusznie powiedział to była riposta do wyłączania systematycznie mikrofonu przez beton PO.

    Odpowiedz
  2. Mariusz

    Wypowiedź Grzegorza Brauna,zupełnie przestaje być kontrowersyjna w kontekście eksperymentów medycznych jakie robili Niemcy i co za te eksperymenty ich spotkało w Norymberdze.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *