Unia Europejska

Benzyna po 8 zł!!! UE do spółki z PiS-em chce nam dowalić. Czy POLACY wyjdą na ULICE?

przez | 16 lipca 2021

Nastają czasy drożyzny. Tona węgla ma kosztować o 100 zł więcej, natomiast za litr benzyny będzie musieli zapłacić 8 zł. Tak załatwiła nas Unia Europejska do spółki z PiS-em. Zgodnie z nową dyrektywą unijną, rok 2023będzie oznaczać dla Polaków ogromne podwyżki.

Jak informuje „Rzeczpospolita”, rząd Polski nie ma żadnego pomysłu, dzięki któremu udałoby się załagodzić skutki tej unijnej dyrektywy. W przypadku nie wymyślenia przez Prawo i Sprawiedliwość sensownego oraz korzystnego dla Polaków rozwiązania, 2023 rok będzie rokiem drastycznych podwyżek ceny benzyny. Oczywistym faktem jest, że automatycznie podrożeją także produkty.

UE ogłosiła niedawno tak zwany „Europejski Zielony Ład”. W tej propozycji znalazła się  zmiana dyrektywy 2003/96/WE, która dotyczy wysokości opodatkowania wyrobów energetycznych. To rodzi gigantyczne problemy. Zmiana ta ma dotyczyć likwidacji wszelkich ulg.

Dyrektywa ta powoduje także pewną rewolucję, która odnosi się do nałożenia nowych podatków na paliwa płynne, węgiel, gaz oraz elektryczność. Czy urzędnicy unijni oszaleli? Do czego te zmiany mogą doprowadzić?

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 0 / 5. Liczba ocen. 0

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Loze

Niech leją polaczków po dupie..chcieliśta eurokołchoz to mata

Zuch

czy to PiS czy po jaka różnica ? Nie ma grabi które grabią od siebie ! Powoli i Konfederacja dzień Szczepi przeciw ” czemuś, czego nie ma” ;)) , i co zrobił Brown ? Nawet w Rzeszowie go nie chcą ! :))

Eva

Już nie 500+będą dostawać a 900+i PIS-owi będą dupe lizać bo polak taki jest ale to my płacimy za to bo to z naszych podatków a oni i tak to oddadzą z nawiązką bo PIS nie daje z własnych kieszeni sobie teraz dali premie i to nie mała po cichu

XD

XD

Pogromca debilów

Ty idioto a co myślisz ze jak będzie inny rząd to coś zaradzi ,co ty myślisz ze się jeszcze bardziej uni postawią chyba wręcz przeciwnie klepną wszystko i powiedzą ze tak ma być bo unia każe i trzeba słychać i mówić tak tak bo tęcza najważniejsza a co do 500 plus to ludzie płaca podatki i ciężko na to pracują ty baranie i jak w każdym kraju mogą coś z tego korzystać w końcu sami to wypracowują ty cwoku głupi ,w Uk i innych kraja tak samo płaca i każdy siedzi cicho i nie gada głupot ze dali leminga dopłatę żeby zamknąć gęby ,co ty baranie nie widzisz ze pracodawcy nie chcą pensji podnosić ze ciagle oszukują ,co za debili

Krzysztof

Poziom PiS-u:
„Ty idioto, baranie, debilu”.

Kat

Lecz sie odmozdzony DEBILU a moze wystarczy ci miska ryzu oszczana przez murzynow ,raz w tygodniu dostarczona z magazynuUE.Dla takich jak ty to i tak zaduzo mozgu nieodbudujesz.Tfu scierwo

debil

Eeeee tam….Lemingi zadowolone bo 500+…300+…..ich nie interesuje że jak wrośnie cena paliwa to i żarcia…..myślą że 500+ wystarczy…owszem ale za jakiś czas starczy tylko na miskę ryżu, o której mówił Morawiecki….. No bo lemingi muszą być tanią siłą roboczą…wystarczy rzucić ochłapy w postaci 500+ i już japy zamknięte….woda i ścieki znów idą o 10% w górę…..uuuuu tanio prawda??? Lemingi stać….a co bogatemu nie wolno ??? OT SARKAZM….