Braun wRealu24

Braun vs. Niedzielski: „Będziesz pan wisiał!” Ostro o zgonach Polaków, segregacji ludzi i 1449 [WIDEO]

przez | 17 września 2021

Grzegorz Braun jest gościem u Marcina Roli. Doszło do mocnego wystąpienia i ogromnej krytyki, jaka obecnie dotyczy posła Konfederacji Grzegorza Brauna. Portale internetowe mocno komentują to wystąpienie Brauna w Sejmie i jego zwrot „będziesz pan wisiał” do ministra Niedzielskiego. Pani marszałek Elżbieta Witek złożyła zawiadomienie do prokuratury w sprawie związanej z sejmowym wystąpienie pana Grzegorza Brauna.

Grzegorz Braun odnosi się do nagrania z Sejmu Rzeczypospolitej, kiedy to właśnie na koniec zwrócił się do ministra Niedzielskiego, i upomina się o prawo i sprawiedliwość w Polsce. Nie chodzi o partię rządzącą, lecz o sprawiedliwe sądy w Polsce i wyroki. Grzegorz Braun przedstawił w tym zakresie kilka wskazówek oraz odniósł się do działania przestępczego, które nie jest podejrzeniem, lecz już faktem.

Według Brauna minister Niedzielski starszy Polaków tym, że odbierze im konstytucyjną wolność oraz prawa do przemieszczania się, do gospodarowania oraz że zamknie szkoły. Jest to jawna dezorganizacja w Polsce. Na to nie ma zgody Grzegorza Brauna, jak i całej Konfederacji.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.3 / 5. Liczba ocen. 13

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
16 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Richard

Głos Konfederacji jest zagłuszany i wyciszany.
Polacy w 90% nie wiedzą, że ktoś ich na prawdę broni. To skandal, że pierwszy lepszy antypolski dureń Hołownia – następca pajaca Palikota ma poparcie 25% a konkretni obrońcy polskiej racji stanu są zawsze w podziemiu.

MAREK

Jesteśmy z Panem Panie Grzegorzu. Czas wyrzucić z sejmu ludzi nie wiadomo komu służących, oderwanych od rzeczywistości i Polaków

werner

Szkida ze Braunzanim pojechał po Niedzielskim nie zaczàł iod swojegi Szcześć Boze” ten facet nie tylko osmiesza suebue Katolikow ale i całà Konfederacjè. Szkoda, bo “ takj ruskij molodiec”

hrabia

Grzegorz Braun na prezydenta on pogoni ta holote

Janek

Nawet gdyby Pan Braun się pylił to co najwyżej o dożywocie.

Ttt

Grzegorz Braun …podaj nr konta bankowego.
Jedyny w sejmie ruszasz do przodu w niestandartowy sposób. Skończyła się rozmowa z nimi…trzeba działać.

AK

Brawo Panie Grzegorzu za słowa prawdy i odwagę! Jest Pan mężem stanu.
Rozmiękła lewica już nawet nie potrafi nazywać rzeczy po imieniu. Normalność staje się zacofaniem, a natomiast bycie zwykłym baranem, idiotą czy tęczowym ludzikiem normalnością.

pfizer cyklon ss

Ja wyslalem 11 zawiadomien o przestepstwach tej bandy zydopopisiowatych ,i nic zero reakcji

Teleracja

Myślę że Poseł Braun trafnie ocenia obecną sytuację.Ma racje jeżeli chodzi o segregację i zastraszanie Polaków przez obecnego Ministra zdrowia …Który to..podejrzewam..że zdrowiem nie ma nic wspólnego…można go podejrzewać o jasnowidztwo .bo z wyprzedzeniem przyciąga fale…Nie rozumiem dlaczego nie mówi się o skutkach poszczepiennych oraz o zgonach po szczepionce.tj po eksperymencie medycznym…Niezrozumiałe jest też szykanowanie Lekarzy którzy mają inne zdanie i nie szuka się konfrontacji tj debaty że zwolennikami szczepień..Nie jest to uczciwe traktowanie Polaków…Pan Braun nie powinien nigdy powiedzie tego co powiedział….ale reasumując i obserwując obecną kampanie szczepionkowa ….trzeba powiedzieć że jest nieuzasadniona i pozbawiona podstawy…czym.narusza podstawowe prawa Człowieka……za naruszanie których być może ktoś powinien ponieść odpowiedzialność.!!!

jb

Braun przesadził – to pewne, ale jestem za nim również, bo mamy wszyscy dość Niedzielskiego i jego dyktatu, a w zasadzie skur***ństwa, bo tego nie idzie nazwać inaczej. Czy Rząd i Prezydent jest na to „ślepy”? Przez tego bałwana stracą poparcie ludzi: a może o to chodzi, może mają już dosyć rządzenia i w ten sposób chętnie oddadzą władzę komukolwiek.
Tymczasem Braun i Konfederacja jako jedyni upomina się o prawa Polaków. Ukazują prawdę z całą tą posraną plandemią, bronią lekarzy, którzy mają odmienne zdanie; ujawniają kulisy zakupu w nieprzyzwoitym nadmiarze szczepionek i dyktatem z tym związanym, a właściwie jakąś wredną zemstą na Narodzie, bo tak to wygląda. Nie damy się choćby nie wiem co. Dziwne to wszystko, zwłaszcza w kontekście, że w około, jako Polska mamy wręcz wrogów. To jeszcze przez Niedzielskiego tworzą i eskalują wrogów wewnętrznych. Nie mają opamiętania. To musi się źle skończyć.

Święty

Tydzień temu pochowaliśmy przyjaciółkę 44 lata , zmarła po złamaniu kości uda .
W marcu złamała w Przeworsku zrobili operację i wstawili śruby , w maju nadal boli w innym szpitalu w Rzeszowie zrobili zdjęcie , śruby nie dokręcone , czerwiec otworzyła się rana i leje się ropa , noga boli , w lipcu siadła jedna nerka która miała od antybiotyków i leków, lekarz twierdzi że ma się lać . Młoda zdolna projektantka mody ślubnej, producent otwierała salon w październiku , nie doczekała .
W 21 wieku moda kobieta umiera na złamanie nogi .
A te bestie lekarze strajkują .
Takich zgonów jest tysiące ! A odpowiada za to ministerstwo !

Adam

Brawo PANIE pośle. Tak to jest głos ludu.

Dzac

Dobrze powiedział. A Witek to niech ryja zamknie razem ztym lizusem Kamyszem.

Wernrer

Kultura dyskusji na poziomie nitrasa i neumana. Gratulscje. Ribusz dobrà robotè dla przeciwnikow brauna i Konfed.

Adam W.

Czy ktoś postawił pozew sądowy ministrowi zdrowia Niedzielskiemu. Jeśli stawia się oskarżenia o zbrodniczym działaniu to trzeba to zgłosić organom ścigania. Jestem za Braunem całym sercem. Gratuluję odwagi.

Adam

PiS zrobił przepis który uwalnia od błędnych decyzji związanych z koronawirusem. Więc wniosek do prokuratury na niedzielskiego czy nawet lekarzyne nic nie da.