Byron Donalds skarbówka

Byron Donalds: Każde konto w banku pod nadzorem skarbówki, każdy podatnik winny, dopóki nie udowodni niewinności! Świat wchodzi w erę nowoczesnego niewolnictwa i powszechnej kontroli [WIDEO]

przez | 7 stycznia 2022

To ważne, że jesteśmy tutaj dzisiaj, ponieważ prezydent USA i partia rządząca tak naprawdę nigdy nie powiedzieli, co znajduje się w tym projekcie! Lubią opowiadać o tym jak to będą pomagać dzieciom i pomagać w transformacji naszej gospodarki, ale nigdy nie mówią o tym, co zamierzaja zrobić! Amerykańscy obywatele nie wiedzą, że w tym projekcie jest zapisane 1,3 miliarda dolarów prowizji przeznaczonej dla gazet, czyli 12 tys. 500 dolarów na każdego pracownika – grzmi w amerykańskim parlamencie Byron Donalds.

Świat się sypie

Nie wiem jak wy, ale ja osobiście nie rozumiem, w jaki sposób to ma pomóc w „Odbudowaniu Lepiej” – rozdawanie pieniędzy podatników wydawnictwom gazet? W tym projekcie rozdaje się 42 miliardy dolarów w formie ulgi podatkowej bogatym, żeby mogli kupić elektryczne samochody. Wniosek, dla którego daje się ulgi podatkowe bogatym, jest taki, że pracujące rodziny z klasy średniej nie mogą sobie pozwolić, ze swoim dochodem, na zakup jakichkolwiek samochodów!

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.9 / 5. Liczba ocen. 74

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments