Cezary Pazura na temat Korwina

Cezary Pazura popiera Janusza Korwin-Mikkego? Zaskakujące słowa aktora. „Facet ma GENIALNĄ wiedzę” [WIDEO]

przez | 3 września 2021

Cezary Pazura udzielił wypowiedzi na temat tego, jak ocenia lidera Konfederacji Janusza Korwin-Mikkego. Aktor przyznał, że polityk ma genialną wiedzę oraz jest świetnie wykształcony, a także potrafi logicznie łączyć fakty. Czy to oznacza, że popularny aktor jest wyborcą Konfederacji? Jak dotąd, można było odnieść wrażenie, Cezary Pazura jest osobą, która jest bardzo odległa od polityki, jaką uprawia Konfederacja. Wynika to z tego, że Pazura brał między innymi udział w wielu spotach, które promowały Narodowy Program Szczepień. To nie podobało się wielu wyborcom prawicowej partii.

Jednak mimo poglądowych różnic, Cezary Pazura bardzo szanuje Janusza Korwin-Mikkego oraz Konfederację. Korwin-Mikke jest w oczach Pazury osobą, która bardzo dobrze ocenia rzeczywistość oraz świetnie wyjaśnia problemy, jakie nas otaczają oraz z jakimi mamy do czynienia.

– Panie Czarku! Chłopaki nie płaczą. Śp. Adam Asnyk napisał kiedyś <<Kochać się w skargach jest rzeczą niewieścią, Mężom przystoi w milczeniu się zbroić… << Zatem czego najbardziej boją się socjaliści? Kilku słów Prawdy. Otóż socjaliści to pluskwy, które żyją z cudzej pracy. Znakomita robota! – skomentował Janusz Korwin-Mikke.

0 Udostępnień

3 myśli nt. „Cezary Pazura popiera Janusza Korwin-Mikkego? Zaskakujące słowa aktora. „Facet ma GENIALNĄ wiedzę” [WIDEO]

  1. Miki

    Ciekawe czy pazera Czaruś zaszczepił siebie i swoich bliskich jak pozostali reklamujący ten eksperyment genowy szuje.

    Odpowiedz
  2. Niurka

    To kłamca i oszust, zareklamowal hajs się zgadza, teraz trzeba wizerunek poprawić… obrzydliwe.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *