dr Włodzimierz Bodnar o karze jak mu grozi

Chcą ZNISZCZYĆ dr Bodnara, bo pomagał chorym na COVID i leczył amantadyną Grozi mu BEZWZGLĘDNY ZAKAZ leczenia i 5 MILIONÓW KARY! [WIDEO]

przez | 15 listopada 2021

– Powiem tak, że dziwne jest odczucie z tym wszystkim, co się dzieje. Akurat o uwięzieniu nie słyszałem co prawda, to może troszeczeczkę na wyrost powiedziane jest, natomiast zdziwiło mnie jedno, że to nie pacjenci, tyko że osoba z instytucji państwowej nadaje tok sprawie, a druga podejmuje. W tym wszystkim to jest zaskakujące, że takie decyzje zapadają i toczą się o takie sprawy. Tu jest takie kuriozum akurat w tej kwestii. Uważam, że pacjent jest stroną i pacjent najbardziej zainteresowany jest i ma prawo wyboru i sam może decydować o sobie, na co pisać skargi, a nie instytucja, która nadaje to do innej instytucji – mówi dr Włodzimierz Bodnar.

– Uważam, że ja jestem najmniejszą tutaj cząstką tego, co się dzieje w kraju, natomiast sytuacja jest tego typu, że najważniejszy jest pacjent i to pacjenci rzeczywiści są rozgoryczeni, i to oni umierają, i to jest największy dramat – dodaje lekarz.

– Choroba jest nieprzewidywalna i nie każdy lekarz wszystko może przewidzieć, bo ja też mogę mieć porażki, ta choroba jest trudna, ciężka akurat, i jak wcześniej powiedziałem, bardzo nieprzewidywalna. Jednak, jeśli ma się doświadczenie, to rzeczywiście tę chorobę można z powodzeniem leczyć i wyleczyć – zaznacza dr Bodnar.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 3.9 / 5. Liczba ocen. 15

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
qba

A ja pytam!? Jak panu doktorowi pomóc. Zbiórka kasy na prawnika co cokolwiek. W komętarzach gadka o spiskach biadolenie nad sytuacją a tu trzeba pomóc człowiekowi a nie do K…y Nędzy bić pianę.

Kate

Murem za doktorem Bodnarem! !!

Dziadek

To faktycznie wygląda na ogólnoświatowy spisek, bo pod hasłem covid łamane są ostentacyjnie wszystkie cywilizowane konstytucje, bo wszystkie zakazują dyskryminacji, a segregacja ludzi na zaszczepionych i niezaszczepionych prowadzi wprost do dyskryminowania tych ostatnich. Równocześnie prześladowani są lekarze, którzy skutecznie leczą chorych.

Ja

Boją się zrobić u nas australię to bedą nekać nas pojedynczo. Po co leczyc zarazę kiedy można na niej zarobić. Wbić ludzi w poczucie strachu, a z wystraszonym narodem pod hasłem „chcemy dla was dobrze „można zrobic wszystko.

Tadeusz

Nie można leczyć bo jest plan odgórny wymordować jak najwięcej ludzi już chyba czas dobrać się do skóry tym mordercom niedzielskie Simon i innym skurwielom

Czytacz

We wszystkich ministerstwach zdrowia w większości krajów świata masoneria ma swoich ludzi. Tak wiec nie ma absolutnie żadnych szans na krytykę preparatu szczepionek w jakimkolwiek kraju a jednocześnie dyskryminuje i eliminuje się wszelkie próby promowania metod alternatywnych w leczeniu na Covid19.