prezydent Czech

CYRK! Prezydent Czech zaszczepiony TRZEMA dawkami siedzi w plastikowej KLATCE, bo… ma pozytywny wynik testu! [WIDEO]

przez | 30 listopada 2021

Prezydent Czech, Milos Zeman, w niedzielę mianował nowego premiera Petra Fialę. Oczywiście musimy zaznaczyć, że ta cała ceremonia to była jedna wielka groteska. Zeman siedział w plastikowej klatce, gdyż miał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa, mimo że wcześniej dał się zaszczepić aż trzema dawkami szczepionki na Covid.

Nagranie poniżej:

Cyrkowy spektakl w Czechach

Uczestnicy tego zabawnego wręcz spektaklu wystąpili w bezużytecznych maskach. Celem tego było przypominanie o tym, że rzeczywiście jest pandemia. Warto także zaznaczyć, że rozmowy prezydenta Czech z osobami kandydującymi na ministrów będę trwać do 13. grudnia. Oczekiwania odnoszą się do przyszłego miesiąca. Premier Petr Fiala spodziewa się do tego czasu powołania rządu.

Dał się trzykrotnie zaszczepić i mimo to był w klatce…

Jest to wręcz śmiechu warte, że prezydent Czech dał się trzykrotnie zaszczepić i mimo to musiał siedzieć w klatce. To jest symbol obłędu, w który politycy przy pomocy mediów głównego nurtu wpędzili świat, wykorzystując do tego wirusa.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.7 / 5. Liczba ocen. 231

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

13 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
mariusz

Od Czechów bardziej pojebani są tylko Słowacy. Prezydent tych ostatnich po złapaniu srowida wystąpi zapewne w skafandrze kosmonauty.
W dzisiejszych czasach politycy całego świata (z nielicznymi wyjątkami) stali się krwawymi błaznami.

wald

będzie totalny chaos, ludzie sami obalą rządy… i w tym momencie pojawią się globalni wyzwoliciele, wprowadzając jeden rząd (wg rozmowy planów które wyciekły w NZ)

Kudłaty

Cytując klasyka „na każdą rzecz można patrzeć z dwóch stron, jest prawda czasów i prawda ekranu…” Gdyby pan Bareja tworzył współcześnie z pewnością nie zabrakłoby mu dziś inspiracji, mogłoby powstać wiele znakomitych filmów o otaczającej obecnie nas rzeczywistości. Da Bóg doczekamy się kogoś na miarę tego znakomitego reżysera. Pozdrawiam serdecznie tych z i tych bez s. 😛

rollo

no twardy 3 dawka i żyje chyba ma przyrodzenie z grafenu

Adam

A kiedyś miano się z Breżniewa, że kukła, a tu proszę…debilizm rządzi.

sanitaryzm

Sanitaryzm to choroba psychiczna polegająca na ciągłym lęku przed zarażeniem się. Ciągłe mycie rąk, dezynfekowanie się, noszenie non stop gałganów na twarzy, izolowanie się od ludzi, przyjmowanie preparatów co parę miesięcy już nie wystarczy. Ta choroba psychiczna szybko się rozwija. Teraz ludzie będą zamykać się w plastikowych budach.

Vester

Ja bym to nazwał nerwicą natręctw. Powoli wszystkich nas chcą w nią wpędzić.

Gość

To cyrk teatr dla obywateli. Gdyby to była prawda ryzykowaby życie. Ja nie daję temu wiary. Nie wierzę również naszym rządzącym.

Małgorzatą Kras

NO TO ŻEŚ SIĘ PANIE PREZYDENCIE CZECH ZASZCZEPIL
TRZEMS DAWKAMI A TO CIE ZYDOWSTWO NABRALO TERAZ TO JUZ BĘDZIESZ ZDROWY , AZ ŻAL .

Małgorzatą Kras

ŻAŁOŚNI TCHORZE SAMI JAK STADO BARANÓW PODĄŻAJĄ NA RZEŹ I TACY SŁABI TCHORZE MAJA RZĄDZIĆ NARODEM NA MILY BÓG CI LUDZIE NIE NADAJA SIE DO WLADZY TO TCHORZE BEZ ODWAGI GODNOSCI I HONORU .

Anna

Tragigroteska na naszych oczach ….

hohoho

Rumburak w tym palce maczał

Polo

😂😂😂😂😂😂