Dobromir Sośnierz o Sejmie

D. Sośnierz UJAWNIA kulisy polskiej polityki. „Podnieś rękę, naciśnij przycisk” [WIDEO]

przez | 29 sierpnia 2021

Pragnę państwu zaprezentować nowy film Dobromira Sośnierza, który ujawnia kulisy polityki polskiej. Reżyserem filmu zatytułowanego „Podnieś rękę, naciśnij przycisk” jest Tomasz Agencki. Tutaj płaczą „ustawy”. Film dostępny od oglądania jest na kanale youtoubowym SośnierzTV. W opisie filmu możemy przeczytać, że jest to w praktyce fikcyjna historia naszego kraju, gdzie Sejm jest niezwykle kosztowną dekoracją. Za nią kryje się drukarka do ustaw, które głosowane są na zlecenie rządu. Bohater, czyli Dobromir Sośnierz, jest niepoprawnym idealistą i próbuje on zmienić bieg historii. Używa w tym celu argumentów oraz zderza się brutalnie z maszynerią systemu. System ten dryfuje w bliżej nieokreślonym kierunku. System ten pożera nie tylko nasze pieniądze, ale także odbiera nam wolność.

– Wizja, jaka jest przedstawiona w tym filmie nie ma tak naprawdę nic wspólnego z rzeczywistością. Musimy także zwrócić uwagę na to, że przedstawione w nim w formie groteskowej postacie są negatywne. – napisał Dobromir Sośnierz.

– Sejm RP jest w pewnym sensie świątynią roztropności. Tutaj zasiada 460 mędrców, którzy pochylają się w zadumie nad wieloma problemami, jakie dotyczą Polski i Polaków – ironizuje polityk Konfederacji.

0 Udostępnień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *