Dobromir Sośnierz przymus szczepień

Dobromir Sośnierz MIAŻDŻY koalicję COV*DOWĄ i prowadzącego w Polsat News [WIDEO]

przez | 1 września 2021

Dobromir Sośnierz wprost rozprawia się z dziwnymi i szalonymi pomysłami pozostałych partii, których przedstawiciele zostali zaproszeni do Polsat News. Tutaj nie ma owijania w bawełnę. Poseł Konfederacji wprost mówi, że dopóki będą groziły nam paszporty covidowe, to wtedy Sośnierz się nie zaszczepi. Mamy zatem do czynienia z sytuacją wręcz kuriozalną. Nie wolno przecież namawiać społeczeństwa do szczepień, gdyż są one dobrowolne i to powinniśmy uszanować.

Jeden z zaproszonych gości próbuje wymigiwać się od odpowiedzi, czy powinien być przymus szczepień w Polsce. Twierdzi on, że powinna być w tym celu zorganizowana debata publiczna, w której mają uczestniczyć przedstawiciele partii politycznych i wtedy powinno osiągnąć się pewien konsensus. To rzekomo miałoby dać odpowiedź na pytanie, czy szczepieniom powinny poddać się wszystkie osoby.

Niestety partia rządząca, czyli PiS, kompletnie nie radzi sobie z problemem, jaki mamy w wyniku koronawirusa. W tym aspekcie Prawo i Sprawiedliwość wielokrotnie się ośmieszyło. Jedynie Konfederacja jest za dobrowolnością szczepień w Polsce oraz przeciwko segregacji sanitarnej. Co przyniosą nowe dni i jakie pomysły ma rząd odnośnie koronawirusa?

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 3

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Konfa

Najnowsze badania z końca przewodu pokarmowego. Po co zaprasza się do programu polityków którzy nie znają się na wirusologi itp dziedzinach nauki. Sosnierz i resztą tylko się ośmieszają poprzez takie publiczne dywagacje w tych tematach

joanna

Bravo p Sosnierz!

Hateislam

Czacha I tusk to dwa lewavkie state chuje.Wyoier..z Polski wy pier..debile z zero IQ.W odbycie mam co skur..popieracie, was zaszczepic potrojna dawka ,abyscie pozdychali bandyci Paszla won do babci Merkel tusk ty szmato szwabska.Tfu chuju