Dobromir Sośnierz w Rzymie

Dobromir Sośnierz: Ostra ZADYMA w Rzymie na demonstracji antyCOV*DOWEJ!! Tak to się robi!! [WIDEO]

przez | 10 października 2021

– Jestem w Rzymie i właśnie trafiłem na taką grubą akcję, gdzie jest demonstracja antycovidowa, ale nie taka jak w Polsce, lecz tutaj jest totalna zadyma. Próbuję się zorientować w sytuacji, ale tutaj są jakieś strzały. Po prostu jest tu jakaś maksymalna zadyma. Nie ma tu lekko. Nie wiem jak stąd wyjść, gdyż wszystko jest zablokowane. Także patrzcie i uczcie się, jak się robi zadymy. Wszystkiego nie pokazałem. Także tutaj ten terror sanitarny jest gorszy niż w Polsce – mówi Dobromir Sośnierz.

– Tutaj chodzi o paszporty covidowe i przeciwko temu protestują ludzie w Rzymie. Tam jest gorzej niż u nas, w Polsce. Niestety do takich sytuacji dochodzi na całym świecie. Policja ostro traktuje osoby protestujące – dodaje Sośnierz.

– Jest tu strasznie głośno. Po prostu pokazuję obrazki z Rzymu.

Demonstracja w Rzymie pokazuje jak niezadowoleni są ludzie z tego, jakie decyzje podejmuje władza i jak chce przymusić ludzi do szczepień oraz nakłada różne niezrozumiałe nakazy oraz zakazy dla osób, które nie chcą się szczepić. Jest to wręcz kuriozalna sytuacja, dlatego wiele osób wychodzi na ulice i nie zgadza się z decyzjami władzy.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 4

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!