Dobromir Sośnierza o rządzie polskim

Dobromir Sośnierz OSTRO ripostuje posła PiS ws. SŁUŻALCZOŚCI Morawieckiego w PE. Zakłąd o 1000zł publicznie, że MAM RACJĘ?! [WIDEO]

przez | 21 października 2021

– Po odegraniu takiej operetki, jak to my jesteśmy niezłomni, jak się nie damy Unii Europejskiej, po pouczaniu, że taki precedens – przecież pan premier Morawiecki najpierw napisał list, że taki precedens, gdzie państwo będzie zmuszane przez Unię Europejską wbrew traktatom do jakiegoś postępowania, może być takim niebezpiecznym precedensem na przyszłość – po czym zdeklarował, że właśnie ustąpi w tych sprawach, w których nie powinien ustępować Unii Europejskiej, bo ona nie ma tam kompetencji – mówi polityk Konfederacji Dobromir Sośnierz.

– Więc właśnie stworzył niebezpieczny precedens czy właśnie zaraz stworzy niebezpieczny precedens na przyszłość, po tym odegraniu dramatycznego tutaj Rejtana na użytek własnych wyborców – mówi dalej Sośnierz.

– Scenariusz będzie taki, że polski rząd po głośnych deklaracjach, wycofa się na z góry upatrzone pozycje. I tak jak wcześniej wielkim sukcesem było wprowadzenie Izby Dyscyplinarnej, tak teraz jeszcze większym sukcesem będzie jej zniesienie – wypowiada się Sośnierz.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 3

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Och

Oglądajcie covidovą patologię 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️. Co ludziom tv zrobiła z mózgami:
https://youtu.be/Io8hOzTrREY

bodek

pisiory i peowcy ta ta sama sprzedajna mafia pseudopolitykow