Sośnierz w Sejmie

Dobromir Sośnierz vs Marszałek Witek: AWANTURA o MASECZKI – Wycofajcie się w końcu z tych DURNOT! [WIDEO]

przez | 11 sierpnia 2021

Dobromir Sośnierz z Konfederacji zabiera głos w Sejmie i prosi o marszałek Sejmu, Elżbietę Witek, o zmianę zarządzenia dotyczącego noszenia maseczek przynajmniej na mównicy. Sośnierz pokazuje dowód rzeczowy numer jeden, gdzie widać, że pani marszałek nie zachowała dystansu. Jest również dowód numer dwa, gdzie widać przedstawicieli Lewicy we własnym towarzystwie bez dystansu. Jest również dowód trzeci, gdzie widać, jak minister Niedzielski został nakryty na obradach bez dystansu i bez maseczki. Wobec tego, czemu forsuje się noszenie maseczek, skoro wielu polityków tych zaleceń nie przestrzega?

Także Jarosław Kaczyński przemawiał w Sejmie bez maseczki. Czy mamy do czynienia z sytuacją, jak z Orwella? Są równi i równiejsi? Dobromir Sośnierz mówi wprost, że politycy różnych partii robią teatr. Sami nie wierzą w to, co zalecają i nakazują innym.

Polityk Konfederacji mówi wprost, że politycy, którzy ustanawiają te durne prawo oraz rozporządzenia są skansenem jakiś zabobonów. W całej Polsce nikt już w to nie wierzy. Polacy już nie noszą maseczek, więc powinniśmy wycofać się z tego durnego rozporządzenia.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 5

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Holl

I tak jesteście sługusami PiS-u , wychodzi to w głosowaniach sejmu . To po co to na pokaz takie rzeczy robicie ?

Małgorzata Kras

ZAKLAMANA PODŁA CHCIWA ZAKLAMANA NIKCZEMNA BEZ BOGA BANDA CZWORGA TRYBUNAŁ STANU NORYMBERGA CZEKA NA WAS RZADZACY PROZYDOWSKIE BYDLAKI NIKCZEMNA BEZ BOGA BANDA CZWORGA TRYBUNAŁ STANU NORYMBERGA ZA LUDOBUJSTWO NA NARODZIE POLSKIM CZEKA NA WAS ZA TYCH NASZYCH BLISKICH KTÓRZY ODESZLI A WIELU Z NICH MOGLO ŻYĆ A ODESZLI NIE LECZENI BO TELEPORADY BEZ DOSTĘPU DO LEKARZY SZPITALI PRZYCHODNI WYSZCZEPIANI NIEPREZEBADANYMI SZCZEPIONKAMI KTÓRE NAWET NA MYSZACH A DOPIERO NA LUDZIACH I MALYCH POLSKICH DZIECIACH EKSPERYMENTOWAĆ TO JEST HANIEBNE CO TEN RZAD PROZYDOWSKI POLIN WYPRAWIA Z NARODEM POLSKIM I ZA WSZYSTKO TO CO NASZE POLSKIE ŚWIĘTE DOPROWADZA DO RUINY BY POTEM ZA BEZCEN ODKUPIĆ PRZEZ BANKSTEROW I OBCE KORPORACJE ZAGRANICZNE TYLKO 11 PRAWYCH SYNOW POLSKIEJ ZIEMI KONFEDERACJA POLSKI RZĄD POLSKI PREZYDENT RDZENNY SYN NARODU POLSKIEGO NASZYM RZADEM NASZYM PREZYDENTEM TAk NAM DOPOMOZ PANIE BÓG NORYMBERGA NADEJDZIE ZADNA We WLADZA NIE JEST DANA RAZ NA ZAWSZE WASZ ZMIERZCH POWOLI NADCHODZI PYCHA AROGANCJA I BU TA ZAWSZE KROCZYLA PRZED UPADKIEM NIEJEDEN RZAD TAK PYSZNY BUTNY UPADŁ ZAPISZCIE SIĘ NA KARTACH HISTORI NARODU POLSKIEGO JAKO SPRZEDAJNI ZLODZIEJE I ZBRODNIARZE TYCH NASZYCH BLISKICH KTÓRZY ODESZLI A WIELU Z NICH MOGLO ŻYĆ . BÓG HONOR OJCZYZNA BUDŹ SIE POLSKO POWSTAŃ Z KOLAN DOSC PLUCIA NAM NARODOWI POLSKIEMU W TWARZ NA NASZEJ POLSKIEJ ZIEMI .

alicjarosołek

W punkt

joanna

100% prawda