Donald Tusk segregacja sanitarna

Donald Tusk i Rafał Trzaskowski popierają BEZPRAWNĄ segregację sanitarną! MASKI OPADŁY [WIDEO]

przez | 1 września 2021

Właśnie byliśmy świadkami wydarzenia „Campus Polska”, na które były wpuszczane osoby wyłącznie zaszczepione na Covid-19. Tutaj politycy z Platformy Obywatelskiej udowodnili, że chcą rządzić tak samo Polską, jak Prawo i Sprawiedliwość. Czyli chcą dzielić Polaków na niezaszczepionych oraz zaszczepionych, dawać nagrody osobom zaszczepionym oraz karać tych, którzy nie chcą się szczepić, gdyż skorzystali z dobrowolności, jaka im przysługuje.

Sam Trzaskowski stwierdził, że alternatywnym rozwiązaniem dla segregacji sanitarnej, która jest bezprawna i łamie artykuł 32 Konstytucji Rzeczpospolitej, jest tylko bezprawny i totalny lockdown.

Wypowiedział się również Donald Tusk, który wprost powiedział, że „komfort prawny” milionów osób, które nie są zaszczepione jest mniej istotny, a każda rekomendacja, jaką zarekomenduje w sprawie sanitaryzmu Rada Medyczna przy Premierze, będzie popierana przez Platformę Obywatelską. Możemy zatem jasno powiedzieć, że jest to największa głupota. Teraz już wiemy, dlaczego w polskim parlamencie PO wspiera PiS, jeśli chodzi o blokowanie projektu ustawy Stop Segregacji Sanitarnej. Także Lewica i PSL głosowały za wprowadzeniem nielegalnego lockdownu.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 0 / 5. Liczba ocen. 0

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
adam zdun

tusk ty rudy zdrajco i bandyto idz do niemiec bo to twoja ojczyzna a wrociles jak piata kolumna juz W.SUMLINSKI opisal twoje machloje w Polsce to ty powinienes siedziec z ta swoja banda mendo i wez sie wyszczep sam najlepiej z psem msciwy dziadu