dr Carrie Madej Człowiek 2.0

Dr Carrie Madej: Człowiek 2.0 – POBUDKA DLA ŚWIATA! Polski lektor [WIDEO]

przez | 5 listopada 2021

W czasach rzekomej pandemii koronawirusa media głównego nurtu oraz większość polityków na całym świecie przyjęły kłamliwą narrację. Niestety w obecnych czasach jesteśmy okłamywani praktycznie codziennie. Wmawiają nam, że mamy się szczepić, że mamy nosić maseczki, że nie powinniśmy się w tym czasie spotykać z innymi osobami. Czy takie założenia są słuszne oraz bezpieczne dla nas?

Dr Carrie Madej zalicza się do lekarzy, którzy mówią prawdę i apelują o rozsądek oraz o nie dezinformowanie społeczeństwa w kwestiach związanych z koronawirusem. Niestety takie osoby, jak dr Carrie Madej są blokowane przez popularne media telewizyjne. Wobec tego wypowiedzi dr Madej można znaleźć w Internecie.

Dr Madej nie boi się mówić na temat niebezpieczeństw jakie mogą spowodować szczepionki na Covid-19. Niestety oficjalna narracja na temat szczepionek jest kłamliwa. Wiele osób jednak wierzy w informacje podawane w mediach głównego nurtu i bez ogródek idzie się szczepić. Mówią nam, że szczepionki są skuteczne oraz bezpieczne. Czy tak jest naprawdę?

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.6 / 5. Liczba ocen. 318

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
10 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ostatnidzwonek

Po szczepieniu mikroczipy przejmują kontrolę nad waszymi ramionami. Z każdym kolejnym szczepieniem jego bionicznosc się wzmacnia. W końcu dojdzie do sytuacji że o tym czy zaszczepiony się będzie mógł podrapać albo napić piwo będzie decydować centrala i jeśli ktoś nie zdobędzie wystarczającej ilości punktów w systemie oceny społecznej, to algorytm np zablokuje mu możliwość używania smartfona albo jedzenia przy użyciu rąk.

Ona

Wy jesteście upośledzeni. Nie tylko nie powinniście się szczepić, ale też powinni zabronić szczepienia takich idiotów

Interlokutor

Ja tez mogę w internecie obwiescic ze jestem lekarzem i pleść banialuki. Kto mnie sprawdzi w jakims dalekim kraju?

Rafał

Troll internetowy podważa wiarygodność wypowiedzi Pani Dr Carrie Madej. Posługuje się kłamstwem wkładając w usta Pani Dr Carrie słowa: ” że po zastrzyku ktoś będzie zdalnie kontrolował jak masz myśleć i w co wierzyć, i sobie przesyłał myśli do urządzenia”.
Poza tym ignorancja pana Trolla jest wielka, bo niewiele wie o nanotechnologii. Proponuję użyć „google”.
A dla Pani Carrie Madej wyrazy szacunku za odwagę mówienia prawdy, mimo blokowania jej filmów i wypowiedzi.
Wolność i prawda zwyciężą !!!

hipertracker

Ta pani miesza prawdę z bzdurami. To nawet nie jest lekarka ale zielarka od „medycyny wewnętrznej”, „holistycznej”. Pomiędzy dobrymi rzeczami wstawia banialuki tym jak to że po zastrzyku ktoś będzie zdalnie kontrolował jak masz myśleć i w co wierzyć, i sobie przesyłał myśli do urządzenia, to już zdecydowanie opowiadanie bajek. Ciekawe co konkretnie miałoby być przesyłane? Czym są myśli 🙂 Myli też DNA z genomem. Lepiej aby każdy się wypowiadał tylko na tym na czym się zna. Komputery i urządzenia w skali nano (10e-9) to sci-fi. Taki poziom nie jest dostępny dla krzemu. Trochę kubła zimnej wody na rozpalone głowy: https://leadstories.com/hoax-alert/2020/07/fact-check-video-urgent-information-on-covid-vaccne-by-dr-carrie-madej-is-not-all-science-based-or-factual.html

Mirosław

Gdy oglądam ten filmik mam nieprzeparte przekonanie, że słucham wypowiedzi osoby posiadającej olbrzymią wiedzę, a przy tym uczciwej i wrażliwej na krzywdę, świadomej istoty procesów dokonujących się w przyrodzie i rosnącej w sposób uzurpatorski ingerencji złych ludzi w życie na naszej planecie.

niecierpieniekompetentnych

Dlaczego nie można powiększyć filmu i trzeba oglądać miniaturkę?
Czy twoje kompetencje w zakresie udostępniania wiedzy są równe kompetencjom udostępnienia filmu?

Korwinator

Można powiększyć guzikiem PIP w rogu ekranu z filmem.

toniebajka

w temacie wygoogluj „971-PL_IT BADANIE, DEEP STATE – Hipnoza Ezoteryczna ∞ Lucio Carsi” na YT

bodek

potomkowie mengele