dr Carrie Madej Człowiek 2.0

Dr Carrie Madej: Człowiek 2.0 – POBUDKA DLA ŚWIATA! Polski lektor [WIDEO]

przez | 5 listopada 2021

W czasach rzekomej pandemii koronawirusa media głównego nurtu oraz większość polityków na całym świecie przyjęły kłamliwą narrację. Niestety w obecnych czasach jesteśmy okłamywani praktycznie codziennie. Wmawiają nam, że mamy się szczepić, że mamy nosić maseczki, że nie powinniśmy się w tym czasie spotykać z innymi osobami. Czy takie założenia są słuszne oraz bezpieczne dla nas?

Dr Carrie Madej zalicza się do lekarzy, którzy mówią prawdę i apelują o rozsądek oraz o nie dezinformowanie społeczeństwa w kwestiach związanych z koronawirusem. Niestety takie osoby, jak dr Carrie Madej są blokowane przez popularne media telewizyjne. Wobec tego wypowiedzi dr Madej można znaleźć w Internecie.

Dr Madej nie boi się mówić na temat niebezpieczeństw jakie mogą spowodować szczepionki na Covid-19. Niestety oficjalna narracja na temat szczepionek jest kłamliwa. Wiele osób jednak wierzy w informacje podawane w mediach głównego nurtu i bez ogródek idzie się szczepić. Mówią nam, że szczepionki są skuteczne oraz bezpieczne. Czy tak jest naprawdę?

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 9

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Rafał

Troll internetowy podważa wiarygodność wypowiedzi Pani Dr Carrie Madej. Posługuje się kłamstwem wkładając w usta Pani Dr Carrie słowa: ” że po zastrzyku ktoś będzie zdalnie kontrolował jak masz myśleć i w co wierzyć, i sobie przesyłał myśli do urządzenia”.
Poza tym ignorancja pana Trolla jest wielka, bo niewiele wie o nanotechnologii. Proponuję użyć „google”.
A dla Pani Carrie Madej wyrazy szacunku za odwagę mówienia prawdy, mimo blokowania jej filmów i wypowiedzi.
Wolność i prawda zwyciężą !!!

hipertracker

Ta pani miesza prawdę z bzdurami. To nawet nie jest lekarka ale zielarka od „medycyny wewnętrznej”, „holistycznej”. Pomiędzy dobrymi rzeczami wstawia banialuki tym jak to że po zastrzyku ktoś będzie zdalnie kontrolował jak masz myśleć i w co wierzyć, i sobie przesyłał myśli do urządzenia, to już zdecydowanie opowiadanie bajek. Ciekawe co konkretnie miałoby być przesyłane? Czym są myśli 🙂 Myli też DNA z genomem. Lepiej aby każdy się wypowiadał tylko na tym na czym się zna. Komputery i urządzenia w skali nano (10e-9) to sci-fi. Taki poziom nie jest dostępny dla krzemu. Trochę kubła zimnej wody na rozpalone głowy: https://leadstories.com/hoax-alert/2020/07/fact-check-video-urgent-information-on-covid-vaccne-by-dr-carrie-madej-is-not-all-science-based-or-factual.html

Mirosław

Gdy oglądam ten filmik mam nieprzeparte przekonanie, że słucham wypowiedzi osoby posiadającej olbrzymią wiedzę, a przy tym uczciwej i wrażliwej na krzywdę, świadomej istoty procesów dokonujących się w przyrodzie i rosnącej w sposób uzurpatorski ingerencji złych ludzi w życie na naszej planecie.

niecierpieniekompetentnych

Dlaczego nie można powiększyć filmu i trzeba oglądać miniaturkę?
Czy twoje kompetencje w zakresie udostępniania wiedzy są równe kompetencjom udostępnienia filmu?

Korwinator

Można powiększyć guzikiem PIP w rogu ekranu z filmem.

toniebajka

w temacie wygoogluj „971-PL_IT BADANIE, DEEP STATE – Hipnoza Ezoteryczna ∞ Lucio Carsi” na YT

bodek

potomkowie mengele