dr Zbigniew Hałat o nadmiarowych zgonach

Dr Hałat BEZ LITOŚCI dla Niedzielskiego! „Rozliczenie musi nadejść!” [WIDEO]

przez | 28 października 2021

– Generalnie, patrząc na rozwój spraw Unii Europejskiej, to jest odprysk tej ideologii, uznanej za przeciwną Panu Bogu i ludziom, i dlatego ucieczka musiałaby być dobrze zaplanowana. W takim razie, skoro nie ma gdzie uciec, to należy zostać w kraju i meblować go po swojemu! Bez ingerencji obcych, bez utraty suwerenności. Wolność Polaków w suwerennej Polsce! O to walczmy. Poziom bezpieczeństwa zdrowotnego, w miarę upływu dni pod zarządem ministra Adama Niedzielskiego spada na łeb, na szyję! – mówi doktor Zbigniew Hałat.

– To przecież każdy widzi, że nie tylko nadmiarowe zgony znaczą karierę pana ministra nagrobkami, ale przecież mamy do czynienia z odmową świadczeń zdrowotnych, opłaconych przez składkodawców i podatników według planu, określonego zresztą przez ustawę, gdzie jest wykaz świadczeń zdrowotnych z koszyka – mówi dalej doktor Hałat.

– Każdy może sobie sięgnąć i zobaczyć, co mu się należy! Jeżeli mamy wymagania kwalifikacyjne do poszczególnych procedur medycznych, wyraźnie sprecyzowane, za które płaci Narodowy Fundusz Zdrowia świadczeniodawcom, i tam jest wpisana kwalifikacja lekarza, nieraz bardzo wysoka – dodaje dr Zbigniew Hałat.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.5 / 5. Liczba ocen. 103

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Atrybut

Rozliczenie nadejdzie!!!!