Hałat i Witczak o szczepieniach

Dr Hałat, dr Basiukiewicz i Dr Witczak OSTRO o sanitaryźmie w Polsce!? OKŁAMUJĄ nas na każdym kroku [WIDEO]

przez | 18 września 2021

Problem z koronawirusem jest. Tego nikt nie zaprzecza, lecz niezwykle istotne jest to, jak sobie radzimy, a właściwie, jak rząd nie radzi sobie z ta mniemaną pandemią koronaiwirusa. Musimy się przed tym bronić, gdyż teraz sytuacja nie jest dobra, a wręcz przeciwnie. Jest tragiczna. Ludzie zostali sterroryzowani przez ideologię covidianizmu. Wielu profesorów sprzeciwia się temu, co robią rządy w wielu krajach oraz jak sytuację przedstawiają media głównego nurtu na całym świecie. Jesteśmy okłamywani na każdym kroku.

Duże koncerny farmaceutyczne chcą sprzedać jak najwięcej szczepionek, stąd ich polityka promowania szczepień jest uzasadniona. Jednak czy jest to korzystne dla ludzi? To budzi pewnie wątpliwości. Politycy, media i duże firmy farmaceutyczne są po tej samej stronie. W Polsce jedynie Konfederacja mówi głośno prawdę i sprzeciwia się polityce szczepiennej w Polsce. Tutaj partia rządząca, czyli Prawo i Sprawiedliwość, nie zdaje egzaminu, a nawet działa na niekorzyść wielu Polaków.

Posłuch zatem debaty na temat koronawirusa, Covid-19, szczepień oraz segregacji sanitarnej i zacznij myśleć samodzielnie. Prawda jest tylko jedna.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.4 / 5. Liczba ocen. 7

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Komentarz

Całkowicie się zgadzam . Jest to wielkie oszustwo, które serwują politycy, media głównego nurtu oraz koncerny farmaceutyczne.
Najgorsze jest to że wybrano już mózgi społeczeństwom nie tylko w Polsce ale i na całym świecie. Jestem często załamany gdy słyszy się jak to szczepionka jest skuteczna i jedynym dobrem i jak tego nie przyjąć, a z drugiej strony trzeba wprowadzić przymus szczepionki, bo niezaszczepieni zarazaja. To jest chore, jak zdegradowano inteligentny sposób myślenia ludzi. Widzimy, że nami rządzą manipulanci, którzy zrobili duży skok na kasę, a dobro ludzi mają gdzieś. Otoczyli się lekarzami z tytułami profesorskimi, którzy poprzez swoje wypowiedzi kompromitują siebie i całe środowisko lekarskie. A do czego to prowadzi, do tego że ludzie nie będą ufać lekarzom, a postęp w medycynie zostanie zahamowany. Cofniemy się w tej dziedzinie o wiele lat wstecz, a ludzie zamiast szczepionek i antybiotyków będą leczyć się ziołami. Najważniejsze jest zdrowie, a nie kasa, bo tego nie kupi się, jak się straci. I jeszcze jedno.
Zastraszono również lekarzy, którzy w obawie przed utratą pracy wyrażają oficjalnie obowiązującą narrację narzucona z góry, a gdy w zaufaniu powiedzą że szczepionka jest szkodliwa
dla naszego zdrowia, to słyszy się, ale nie wiesz tego ode mnie. Chyba komentarz jest zbędny.

Maria

Dziękuję Konfederacji i wszystkim dobrym ludziom ,którzy się jednoczą i mówią prawdę..Niech Pan Bóg ma Was w swojej opiece…Wierzę, że dobro zwycięży.