dr Jane Ruby

Dr Jane Ruby – „SZCZEPIONKI” na Covid a tlenek grafenu, MAGNETOFEKCJA i NOPy! KORONAKŁAMSTWO!!! [WIDEO]

przez | 20 września 2021

Pani Brittany Galvin doznała powikłań po tzw. „szczepionce” i przebywała w szpitalu na Florydzie. Neurolog, który ją leczył, potwierdził, że jej stan został bezpośrednio spowodowany przez preparat firmy Moderna, który jest oficjalnie nazywany „szczepionką na Covid. U Brittany Galvin został zdiagnozowany zespół Guillaina-Barre, który jest powszechnie uważany za chorobę rzadką, ale ostatecznie prowadzi do paraliżu całego ciała, a następnie do śmierci.

Wiele osób jest zaniepokojonych tym, co przytrafiło się pani Brittany Galvin po przyjęciu „bezpiecznej” szczepionki na koronawirusa. Osoby, które zamieszczają jakiekolwiek wzmianki oraz informacje o tej śmierci i jej przyczynach, są blokowane w mediach społecznościowych. Jest to po prostu cenzura, z jaką mierzymy się na całym świecie w dobie p(l)andemii koronawirusa.

Doktor Jane Ruby mówi jak jest naprawdę z Covidem oraz ze szczepionkami, które w rzeczywistości nie są bezpieczne. Jednak nie wszystkie osoby, nie wszyscy lekarze i naukowcy mają odwagę krytykować koncerny farmaceutyczne oraz mówić prawdę na te tematy.

0 Udostępnień

4 myśli nt. „Dr Jane Ruby – „SZCZEPIONKI” na Covid a tlenek grafenu, MAGNETOFEKCJA i NOPy! KORONAKŁAMSTWO!!! [WIDEO]

 1. Paleos

  Jeśli chcecie być traktowani poważnie to powrocie się na poważne badania. Pani Jane Ruby ma doktorat owszem ale z psychologii. Kręcicie jak TVP

  Odpowiedz
  1. salomon.pl

   A Niedzielski który rekomenduje te szpryce i chce wprowadzać 3 dawkę nawet bez opinii EMA jakim jest autorytetem według ciebie i dlaczego w Polsce można mieszać różne dawki i firmy. Każdy ma swój rozum i nie wolno ludzi zmuszać do niczego co ma związek z ich zdrowiem tak jak było w 2009 r gdzie Polska nie kupiła szczepionek na świńską grypę bo Kopacz uznała że były za drogie i całkiem dobrze na tym Polska wyszła a światowi zbrodniarze po 10 latach zrzekli sie odpowiedzialnosci i podstepnie wprowadzając pandemię wprowadzili przymus szczepień pod naciskami ekonomiczno wolnościowymi.

   Odpowiedz
  2. piotr

   Poważne badania , potrójnie ślepa próba i może jeszcze opracowane badania wieloletnie i miliard ludzi jako próba. Uważasz, że Ci ludzie ryzykowali by życie i kariery .
   W Polsce to dopiero toczy się merytoryczna debata.
   Nie chcesz słuchać to idź po 3,4,5,…. kolejną dawkę i pozamiatane.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *