dr Konat o Niemczech

Dr Konat: Chaos w Niemczech ws. SEGREGACJI LUDZI i eksperymentów medycznych!? Co po wyborach? [WIDEO]

przez | 2 listopada 2021

Właśnie mieliśmy wybory w Niemczech i u naszego zachodniego sąsiada zmieniła się władza. Co to będzie zatem oznaczać dla Polski oraz dla całej Unii Europejskiej? Angela Merkel przestaje być kanclerzem Niemiec. Jak dotąd byliśmy niezbyt dobrze traktowani przez Niemcy i nie tylko w Unii Europejskiej. Czy teraz ten stan rzeczy ulegnie zmianie? O tym wszystkim mówi doktor Robert Konat w wywiadzie dla telewizji wRealu24.

– Wczoraj była wielka impreza. Tak to można nazwać. Jest to bardzo smutne przyjęcie. Rząd został zwolniony przez prezydenta. Jest to prawnie tak skonstruowane, że w momencie, kiedy nowy parlament się utworzy, to stary rząd zostaje zwolniony. Wszyscy zostali poproszeni, żeby nadal pełnili obowiązki – mówi doktor Robert Konat.

– Jest to pod pewnym względem smutne pożegnanie po 16 latach rządzenia przez Angelę Merkel. Jako jedyna dostała ona do ręki swoją laurkę. Wszyscy nie byli za bardzo zadowoleni oprócz ministrów, którzy są z SPD i mają oni szansę, żeby nadal kontynuować swoją pracę polityczną – komentuje sytuację polityczną w Niemczech dr Konat.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 0 / 5. Liczba ocen. 0

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!