dr Larry Palevsky prawda o Covid

Dr Larry Palevsky: Czy zaszczepieńcy ZARAŻAJĄ? Prawda o COVIDzie i „bezpiecznych” SZCZEPIONKACH [WIDEO]

przez | 20 września 2021

Nie chodzi o to, aby coś nam wmówić lub do czegoś przekonać. Chodzi o to, aby użyć odpowiednich argumentów, żeby przymusić nas do zaszczepiania się. Tu już nawet nie chodzi o prawdę. Wszyscy powinniśmy sobie wyobrazić ile osób jest na ziemi i ile można sprzedać im szczepionek. Firmy farmaceutyczne każdego dnia o każdej porze walczą o swoich potencjalnych klientów. To wszystko odbywa się na zasadzie kłamstwa.

Jak zauważa doktor Larry Palevsky, zostaliśmy okłamani. Szczepionka na Covid-19 w rzeczywistości nie jest szczepionką. Jest to komórkowa technologia modyfikacji genetycznej, bezsprzecznie zaprojektowana, aby dać ignorantom, którzy ją wzięli samoistną chorobę autoimmunologiczną, podobną do tego, co kiedyś nazywano AIDS.

Mamy do czynienia z ogromnym, ogólnoświatowym kłamstwem, z jakim nie mieliśmy do czynienia nigdy wcześniej. Doktor Larry Palevksy opiera swoje wypowiedzi na wiedzy oraz badaniach medycznych, co nie podoba się wielu osobom na świecie. Oni chcą nam zamknąć usta i zależy im na tym, abyśmy nie poznali prawdy.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4 / 5. Liczba ocen. 21

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Yoko

O tym wiedzą już wszyscy, że to kłamstwo koncernów, i za taki bandycki czyn muszą odpowiedzieć osobiście.