dr Martyka o dramatycznej polityce covidowej

Dr Martyka o dramatycznej polityce COVIDowej w ochronie zdrowia! Pacjenci nie-COVIDowi po prostu NIE BYLI LECZENI, nawet na bardzo poważne choroby [WIDEO]

przez | 31 października 2021

– A co się działo z pacjentami, którzy mieli wynik testu negatywny, ale mieli inne objawy chorobowe i wymagali hospitalizacji? – brzmi pytanie.

– Tutaj był pewien problem. Ponieważ, jeśli idzie o leczenie pacjentów zakaźnych, to ci pacjenci po prostu nie byli leczeni. Mieliśmy wielu pacjentów, którzy mieli zaawansowaną boreliozę, która nie poddawała się leczeniu doustnymi antybiotykami. W takich przypadkach powinniśmy tych pacjentów leczyć antybiotykami dożylnymi, jest to o wiele bardziej skuteczne. Pewnie, że nie zawsze i nie u każdego pacjenta, ale wielu z tych pacjentów w ogóle nie było leczonych, ponieważ uzyskali informację, że oddział jest oddziałem covidowym i niestety żadnych innych chorób nie możemy leczyć – opisuje sytuacje związane z leczeniem Covida lekarz.

– Pacjenci z wirusowym zapaleniem wątroby typu C, którzy byli leczenie w ramach programu terapeutycznego, też w tym czasie nie byli leczeni. Mało tego, nasz oddział obsługiwał pacjentów, którzy byli kwalifikowano przez nas do szczepienia przeciwko wściekliźnie – dodaje dr Martyka – odpowiada doktor Zbigniew Martyka.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 0 / 5. Liczba ocen. 0

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!