dr Piotr Witczak o koronawirusie

Dr Piotr Witczak merytorycznie rozprawia się z PROPAGANDĄ ws. szczepionki na Covid-19 [WIDEO]

przez | 7 października 2021

– Nie zgodzę się z twierdzeniem, że szczepionki skutecznie hamują transmisję koronawirusa, dlatego, że już dane z Kataru, z USA, z Izraela pokazują, że ta skuteczność szczepionki spada praktycznie do zera w ciągu 4-6 miesięcy, w zakresie infekcji objawowej i bezobjawowej, bo musimy wiedzieć, że ochrona przed hospitalizacją i zgonem dalej się utrzymuje. W związku z tym nie możemy traktować osoby zaszczepione jako bezpieczne. I co to znaczy umyślne zarażenie w tym wypadku? Jeśli ktoś był po szczepieniu i ten czas upłynął do 5 miesięcy, to też może być już umyślnie osobą zarażającą, więc dla mnie to jest absurd i brak jakiejkolwiek logiki – mówi dr Piotr Witczak.

– Już pomijam kwestię typowej segregacji ludzi, moim zdaniem jest to bardziej pośredni przymus do tego, żeby ludzie chętniej się szczepili, a z punktu widzenia epidemiologicznego, naukowego to nie ma uzasadnienia – zaznacza dr Witczak.

Doktora Piotra Witczaka możemy określić jako lekarza, który ma odwagę mówić prawdę w czasach tego całego covidoszaleństwa. Tym razem lekarz przedstawia swoje najnowsze badania naukowe w Polsat News i merytorycznie rozprawia się z tą całą propagandą, która dotyczy szczepionki na Covid-19. Według doktora Witczaka mamy do czynienia z bezsensem segregacji sanitarnej i musimy zrobić wszystko, żeby wrócić do normalności. Koronawirusa musimy zatem traktować jako jedną z wielu chorób.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.7 / 5. Liczba ocen. 253

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jolanta

Podziwiam spokój i opanowanie p. dr Witczaka. Mówi, jak jest, wyciąga logiczne wnioski, własne tezy – o promocji przez rząd zdrowego stylu życia – też stawia pod rozwagę, nie upiera się, tylko podpiera faktami.
Brawo Polsat i p.redaktor Rymanowski! Mam nadzieję, że za nazwanie go „siewcą głupoty” p.Lis zostanie ukarany!

os203050

Panie Witczak, dobrze, że pan jako doktor odważył się sprzeciwić, ale pan i pana koledzy po fachu, nie macie odwagi powiedzieć, że epidemii nie ma. Posługują się niewiarygodnymi testami, twierdzą, że to choroba bezobjawowa ( czyli wszyscy jesteśmy chorzy na kowida, wystarczy test, który jest niewiarygodny, który byle infekcja daje pozytywny wynik. Boli mnie, że wy lekarze jesteście tacy przekupni. Oczywiście są wyjątki. Za pieniądze to nawet swoją duszę oddacie. Zarabiacie niemało a i to domagacie się więcej. Przyznać, że epidemii nie ma to oczywiście rzaden z was nie powie publicznie i dalej grypę będziecie traktować jako epidemię kowidową. Według mnie to wy wszyscy jesteście jednakowo sobie warci. A dlaczego nie powiecie publicznie, że pan doktor Franc Zalewski przeprowadził badania na szczepionkach i znalazł w szczepionkach istotki, których nauka nie zna, te istotki miały długie witki. W tych szczepionkach znajdują się trujące metale itp. Dlaczego tego nie nagłaśnianie. Dlaczego nie mówicie, że nasz minister zdrowia a praktycznie minister od szczepień nie ma wystarczającego wykształcenia, że szkodzi Polsce, że trzeba go usunąć z rządu jak najszybciej. Dzięki, że jako lekarz do masz odwagę publicznie się wypowiedzieć co do szczepień. To nie prawda, że trzeba czekać aż 5-miesięcy, żeby zachorować. Jest taka prawda, że po szczepieniach ludzie będą jak cyborgi. Będą sterowani radiowo. Ja nie jestem autorytetem i nie będę się wypowiadał. Czekam na wypowieć lekarzy niech ludzie tego wszystkiego dowiadują się od Was lekarzy. Ale wy dostajecie drugą wypłatę za stwierdzenie kowida. Szkoda się rozpisywać – ludzie budźcie się.

bramburak

Dr Witczak tym różni się od „ekspertów” że wygłasza twierdzenia które mają podstawy naukowe, są syntezą badań które zostały opublikowane i są weryfikowane przez innych naukowców. Nie może więc potwierdzać każdej wątpliwej rewelacji, że ktoś coś dostrzegł pod mikroskopem. Poza tym wydawnictwa naukowe często blokują publikacje nie idące głównym nurtem. Na prawdziwe badania naukowe potrzeba pieniędzy więc apologeci kovidianizmu często wygłaszają bezkarnie bzdurne tezy bo ciężko zweryfikować je nie posiadając środków na badania bez wsparcia rzadów i firm farmaceutycznych.

Mariusz

Fiałek to typowy palant. Albo tępy jak obuch siekiery, albo przekupiony.
Do takiego lekarza bym nawet pizzy nie zaniósł. A co dopiero się leczyć!! BRRR….

Ola

To naprawdę zagadka, dlaczego zastraszają społeczeństwo, sama kasa ze szczepionek nie jest chyba warta walki z ludźmi na całym świecie. Dziękujemy lekarzom, którzy mają odwagę obalać te kłamstwa. Ludzie, walczmy z głupotą rządu!

Ja nina

szantaz

Piotrek

Rządu ? Nie będąc fanem pisu to napiszę że raczej opozyvji z wyjątkiek konfederacji i firm farmaceutycznych oraz samozwańczych ekspertów typu Simon, Horban, Dziesiątkowski i propagator od kolan Fiałek, że o tvn nie wspomnę bo tam propaganda szczepionkowa i nienawiść do myślących niezaszczepionych wylewa się litrami

Mirosław

Z przedstawionych w w/wym. wywiadzie faktów jednoznacznie wprost wynika wniosek, że jesteśmy jako społeczeństwo przez cały czas i z upływem czasu coraz bardziej manipulowani przez oficjalne wypowiedzi decydentów rządowych (głównie p. Niedzielskiego i jego Radę Medyczną stworzoną na potrzeby tej manipulacji).