dr Piotr Witczak o szczepieniach w Singapurze

Dr Piotr Witczak podaje KOLEJNY PRZYKŁAD NIESKUTECZNOŚCI SEGREGACJI: 81% wyszczepień i REKORD zakażeń i zgonów w Singapurze! [WIDEO]

przez | 23 listopada 2021

– No i proszę państwa, Singapur, to jest dosyć mocny przykład tego, co się dzieje. Nawet tutaj wkleiłem, wczoraj pojawiła się informacja prasowa w Rzeczpospolitej: gwałtowny wzrost liczby zakażeń w Singapurze wykryty w ciągu kilku godzin. To jest informacja z wczoraj, tak jak powiedziałem. W Singapurze w ciągu ostatniej doby wykryto 5 tysięcy zakażeń koronawirusem, najwięcej od początku epidemii – mówi o sytuacji w Singapurze doktor Piotr Witczak.

– Singapur jest zaszczepiony w 81 procentach. Więc nieporównywalnie więcej niż Polska i wiele innych krajów. Co więcej, wprowadzili trzecią dawkę dla osób powyżej 65 roku życia – podejrzewam, że teraz rozszerzyli tą populację – na początku września. A 24 września pobili rekord zakażeń – dodaje lekarz.

– Jest to związek przyczynowo – skutkowy, bo to wymaga dogłębnej analizy, ale coś jest na rzeczy. I dodatkowo jeszcze przedstawiłem państwu wykres pokazujący poziom szczepień. Tak szczepiono od początku, od stycznia 2021 roku – przedstawia statystyki dr Witczak.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.5 / 5. Liczba ocen. 73

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments