Dorota Sienkiewicz o szczepieniach

Dr Sienkiewicz o prześladowaniach jej i dr Rossudowskiego za… wykazanie, że szczepionki mają efekty uboczne! [WIDEO]

przez | 27 listopada 2021

– Mieliście może czelność mieć swoje zdanie na temat tego, co się dzieje dookoła nas od półtora roku? Czy tutaj o to chodzi? – pyta redaktor.

– Dokładnie tak! A to jest w mniemaniu samorządu lekarskiego ciężkie przewinienie. Po prostu opierając się na wiedzy medycznej, bazując na artykułach naukowych, na opiniach specjalistów, ekspertów z Polski i ze świata, mówiliśmy o tym, jak jest. Pokazywaliśmy fakty, prawdę, niebezpieczeństwa, zagrożenia płynące ze stosowania wiadomo czego, zwłaszcza w populacji dzieci – odpowiada doktor Dorota Sienkiewicz.

– O eksperymentach medycznych także mówiliśmy. Ogromnym zarzutem było to, że śmieliśmy napisać list do szkół, do dyrekcji, do nauczycieli, do rodziców. Po prostu, żeby uprzedzić ich o tym, co się dzieje. I to było nasze przewinienie. Oczywiście zostało to określone jako postępowanie antyzdrowotne. Nie podano nam żadnych konkretnych argumentów – dodaje dr Sienkiewicz.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.7 / 5. Liczba ocen. 236

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ktoś

W POLSCE JEST JESZCZE WIELE OSÓB DO URATOWANIA W TYM DZIECI PRZED ZGUBNYMI EFEKTAMI NIESKUTECZNYCH „SZCZEPIONEK” KAŻDA INICJATYWA, KAŻDE DZIAŁANIE JEST WAŻNE.

Brytyjska Agencja Bezpieczeństwa Zdrowia (UKHSA) publikuje cotygodniowy raport „Nadzór szczepień” zawierający statystyki dotyczące przypadków Covid-19, hospitalizacji i zgonów według stanu szczepień w całej Anglii w ciągu ostatnich czterech tygodni.

To pokazuje, że obecnie największym obciążeniem NHS są osoby w pełni zaszczepione, a nie niezaszczepione, a także pokazuje nam coś osobliwego, jeśli chodzi o ogólny obraz, biorąc pod uwagę, że szczepionki mają zmniejszać ryzyko hospitalizacji.
Ogółem wśród nieszczepionych w okresie od 30 sierpnia do 21 listopada było 1 067 859 przypadków. Dlatego przy całkowitej liczbie 8 825 hospitalizacji wskaźnik przypadków hospitalizacji wśród osób nieszczepionych wynosi 0,82%.
Jednak przy 1 108 306 przypadkach w populacji zaszczepionej w tym samym okresie i 15 191 hospitalizacjach, wskaźnik przypadków hospitalizacji wśród w pełni zaszczepionych wynosi 1,37%.
W związku z tym wskaźnik przypadków hospitalizacji wśród osób w pełni zaszczepionych jest o 67% wyższy niż wskaźnik przypadków hospitalizacji wśród osób niezaszczepionych. Czy tak powinno być w przypadku, gdy zastrzyki Covid-19 mają zmniejszyć ryzyko hospitalizacji nawet o 95%?
https://dailyexpose.uk/2021/11/27/only-the-fully-vaccinated-should-fear-the-new-variant/

JACEK

Tej kurwie niedzielski ej powinni wje bać te wszystkie preparaty w ten durny jełopowaty łeb żeby POPROSTU ZDECHŁ

Marta

Rodzice sami biegną z dzicćmi.Mam takie durne istoty w rodzinie.Bezmózgi i tyle.