dr Piotr Witczak o plandemii koronawirusa

Dr Witczak o POLITYCZNYM WYKORZYSTANIU COVID-19! [WIDEO]

przez | 20 października 2021

– Można mówić o jakiejś wojnie między różnymi mocarstwami na świecie, między USA a Chinami, dużo różnych teorii można wtedy produkować, dlaczego jest taka sytuacja, a nie inna. Dosyć podejrzane jest to właśnie, że tę pandemię COVID-19 bardzo wykorzystuje się w celach politycznych, czyli ewidentnie dochodzi do ograniczania podstawowych praw i wolności. Dochodzi do sytuacji, w której wiele grup interesu włącza się w tę narrację zarabiając olbrzymie pieniądze na testowaniu, na szczepionkach, na różnych lekach – mówi doktor Piotr Witczak.

– I to wszystko powoduje, że tego typu narracja i ta pandemia jest podsycana cały czas, dlatego że można na tym bardzo dużo zarobić. Też ciekawa kwestia jest taka, kto będzie przez państwa przesłuchiwany w przyszłości, odniesie się do sytuacji w Chinach, dlaczego tak mało informacji mamy. To jest właśnie bardzo zastanawiające, dlaczego Chiny tak dobrze poradziły sobie z tym wirusem – dodaje dr Witczak.

– Można zobaczyć statystyki – tylko pytanie, czy te statystyki są dobrze raportowane. Z tego, co wiem Chiny bardzo dobrze pilnują swoich interesów, więc te informacje mogą nie wyciekać albo być bardzo silnie chronione. Natomiast wiemy, że tam praktycznie tej pandemii nie ma w tym momencie i tych zakażeń jest bardzo mało od początku pandemii. To wygasło bardzo szybko. I to też jest podejrzane. Jest to zastanawiające, dlaczego akurat to miejsce, z którego wirus pochodzi, tak szybko i tak łatwo poradziło sobie z tą pandemią – zaznacza doktor Witczak.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 17

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Krzysztof Akierman

Niepojete jest to, ze oto ludzie ludziom zgotowali ten los… wystarczy jeden psychopata na stosownym stolku i pasztet mamy gotowy, a przykladow mamy bez liku, np. Hitler, Stalin, gen Franko, Pinochet itd, itd…

Jakie badania i testy takie statystyki

Jakiego wirusa sprawdzają testy skoro ten medialny nie został wyselekcjonowany? Tylko przez media. Czy zwykłe przeziębienie albo zapalenie płuc i oskrzeli wskazuje w testach, że to już medialna choroba? Ile dostaje lekarz, przychodnia albo szpital za pacjenta z błędnym ale pozytywnym wynikiem testu? Co dalej z pacjentem? Wsadza się go pod respirator, bo tak każą procedury, czy pozwala na leczenie tak jak było zanim wymyślono nową wspólną nazwę na wiele chorób?