dr Zbigniew Hałat o globalistach

Dr Zbigniew Hałat: Medycyna na usługach globalistów?! Zaciska się pętla cenzury? [WIDEO]

przez | 16 grudnia 2021

Dr Zbigniew Hałat o globalistach i nie tylko. – Ludzie, którzy są obsadzeni przez wybrańców narodu, powinni służyć narodowi. Przecież nie kto inny, jak partia rządząca obsadziła swoimi ludźmi różne posady. Za to odpowiada partia rządząca. To nie są faceci, którzy tam weszli z maczetami, lecz politycy ich wyznaczali i to właśnie politycy odpowiadają za wykonawców swoich rządów, za egzekutorów swojej woli. Mamy wielkie tradycje wolnościowe, jesteśmy w środku Europy, mamy XXI wiek, a dzieją się takie sytuacje – ocenia skandaliczną sytuację dr Zbigniew Hałat.

Władza nie liczy się z obywatelami

– Jeżeli oni nie liczą się zupełnie z głosem ludu, nie liczą się z głosem wyborców, to niewątpliwie jest to wielki delikt konstytucyjny, który powinien być rozważany na poziomie najwyższych władz państwowych, także przez władzę sądowniczą – mówi dr Hałat.

Protesty, Konfederacja oraz wolność narodu

– Jestem przekonany, że jeżeli do Konfederacji doszłyby także inne ruchy społeczne oraz partie polityczne, w ogóle wszyscy obywatele, to sytuacja byłaby inna. Dajmy sobie wreszcie spokój z pozwoleniami na nasze organizowanie się. Na przykład jeśli jest stowarzyszenie, które nie pobiera żadnych korzyści z tego tytułu, że wykonuje swoją misję, a ma obowiązek posiadania NIP-u oraz innych numerów ewidencyjnych, to jest to totalnym absurdem. Ludzie mają prawo się zrzeszać i spotkać, żeby wyrazić swoje poglądy – dodaje dr Zbigniew Hałat.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.8 / 5. Liczba ocen. 56

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
alien

A jak odniosą się do tej wypowiedzi ? – Profesor Yeadon, który przez dwie dekady był zaznajomiony z działaniami i celami badań i rozwoju w farmaceutycznym gigancie Pfizer, wyjaśnia, że ostatecznym celem obecnie podawanego schematu szczepionek jest jedynie MASOWE WYLUDNIENIE….

Ruchomy Cel

Patrzmy na pełniejszy obraz obecnej rzeczywistości, aby nie tracić szerszego kontekstu wydarzeń.
Grozi nam kryzys gospodarczy, finansowy i energetyczny… Nie wykluczając wojny.

Ruchomy Cel

„Szczepienia Przeciw Covid-19 To Eksperyment Medyczny – Tak Widzą To Ubezpieczalnie”

Na portalu Rankomat.pl, który służy porównywaniu ofert różnych ubezpieczycieli pojawił się w listopadzie artykuł pt.:

„Szczepienie Przeciwko Covid-19 a Ubezpieczenie Na Życie”

https://rankomat.pl/zycie/szczepienie-przeciwko-covid-19-a-ubezpieczenie-na-zycie

Artykuł, traktuje o tym, jak ubezpieczalnie widzą problem Covid-19. Z tekstu można wyciągnąć co najmniej KILKA CIEKAWYCH i NIEWYGODNYCH DLA MAINSTREAMU CYTATÓW.

https://nczas.com/2021/12/16/szczepienia-przeciw-covid-19-to-eksperyment-medyczny-tak-widza-to-ubezpieczalnie/

„Dane Na Temat Szczepionki Firmy Pfizer Zostaną Utajnione Przez 75 lat” – (15-12-2021)

https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/dane-na-temat-szczepionki-firmy-pfizer-zostana-utajnione-przez-75-lat#comment-611030

„Dziennikarka Dociera Do Tajnego Dokumentu! Tylko w Ciągu Pierwszych Trzech Miesięcy Pfizer Zarejestrował 158 000 NOPów i 1223 Zgony” – (09-12-2021 paradyzja.com)

https://paradyzja.com/dziennikarka-dociera-do-tajnego-dokumentu-tylko-w-ciagu-pierwszych-trzech-miesiecy-pfizer-zarejestrowal-158-000-nopow-i-1223-zgony/