Dr Hałat Covidowa rzeczywistość

Dr Zbigniew Hałat: Kolejny dramat w ochronie zdrowia czeka Polaków: chcą odsyłać wszystkie dzieci wymagające zastrzyku DO SZPITALI, gdzie przecież panuje COVIDowa rzeczywistość! [WIDEO]

przez | 14 grudnia 2021

Dr Hałat Covidowa rzeczywistość – Pobieżnie widziałem pismo, które profesor Teresa Jackowska, która jest konsultantem krajowym w dziedzinie pediatrii, skierowała do lekarzy leczących dzieci. Słuchałem, może też rzuciłem okiem na tytuł, na parę bulwersujących stwierdzeń. Mam nadzieję, nawet mam pewność, że grono konsultantów wojewódzkich w dziedzinie pediatrii, także grono profesorów w tym obszarze, którzy działają aktywnie oraz którzy mają wysoko postawioną etykę zawodową (nie można przecież być pediatrą bez etyki wysoko postawionej), cos z tym zrobią – mówi dr Zbigniew Hałat.

Covid, dzieci i leczenie

– Oni nie dopuszczą do tego rodzaju gwałcenia zasad podstawowych medycyny, które polegają na tym, że z uwagi na szybki przebieg wielu schorzeń u dzieci, interwencja medyczna musi być skuteczna i natychmiastowa – dodaje dr Hałat.

– Żebyśmy wiedzieli, o czym mówimy. Pani profesor zabroniła podawania dzieciom zastrzyków, zarówno domięśniowych, jak i dożylnych, w przychodniach. Bo według niej, cytuję: „jest to niedopuszczalne, niebezpieczne, nieetyczne, okrutne. Naraża dziecko na stres, ból i cierpienie.” Więc zamiast podawania dzieciom zastrzyku w przychodni, dzieci mają być odsyłane do szpitali – mówi redaktor.

Szpitale pełne pacjentów i chorzy nie są leczeni. Dr Hałat Covidowa rzeczywistość

– Zwłaszcza w sezonie przeziębieniowym, kiedy szpitale pediatryczne są zapchane, oddziały pękają w szwach, nie ma gdzie dzieci kłaść, o czym wszyscy wiedzą, że te oddziały są sezonowo zapychane przez małych pacjentów, młodych pacjentów. Mało tego, tam jeszcze jest pewien dramatyczny smaczek, a mianowicie odmawia się matkom opieki nad dziećmi w szpitalu, jeżeli nie są zaszczepione – ocenia sytuację w polskiej służbie zdrowia dr Zbigniew Hałat, który punktuje wszelkie patologie.

Dr Hałat Covidowa rzeczywistość to niezwykle ważna kwestia. Kto odpowiada za tę pandemię? Jest to ważna kwestia o jakiej musimy dyskutować. Więcej pod tym linkiem:

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.6 / 5. Liczba ocen. 271

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments