dr Hałat

Dr Hałat o KONIECZNOŚCI OSĄDZENIA WINNYCH PANDEMII: Trzeba zbierać dane na temat szkód i strat spowodowanych tą polityką, budować obszerny materiał dowodowy! [WIDEO]

przez | 7 grudnia 2021

Dr Zbigniew Hałat bezkompromisowo rozprawia się z propagandą na temat Covid-19 i koronawirusa. Niestety media głównego nurtu oraz większość polityków nie mówi nam wszystkiego o epidemii. Tacy lekarze jak dr Zbigniew Hałat i dr Włodzimierz Bodnar próbują być wyciszani lub, jak w przypadku dr-a Bodnara, szykanowani. Na dr-a Włodzimierza Bodnara została na nałożona wysoka kara finansowa za to, że wie jak leczyć Covid i robi to niezwykle skutecznie. Takie są niestety realia.

Nowy lek Pfizera?

– Warunkiem przystąpienia do kampanii wyszczepiania na całym świecie był brak leku! Teraz firma Pfizer proponuje nowy lek, być może wtedy wycofają się z biologicznych preparatów, które trudniej produkować niż syntetyzować chemicznie na taśmie, i będzie łatwiej zrobić! – wyjaśnia dr Zbigniew Hałat.

Dlaczego chcą postawić na droższe leki?

– Wobec tego być może ten nowy lek, który jest wielokrotnie droższy od bardzo taniej amantadyny, iwermektyny weterynaryjnej, jeszcze do tego hydroksychlorochiny, którą zapchane są magazyny, bo jest nieskuteczna w profilaktyce zimnicy, a jest skuteczna natomiast we wczesnej fazie Covid i innych przeziębień, jest sławny, ale ja bym się do tego tak nie przywiązywał. Tak samo jest również z amantadyną oraz iwermektyną – dodaje dr Hałat.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.6 / 5. Liczba ocen. 276

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Staś

No, fakt, nikt nie rozliczył nie rozliczy, już oni o to dbają. Nic im się nie stanie, jeśli nie dojdzie do staromodnej, fizycznie prowadzonej rewolucji na ulicach miast. Na to jednak nie ma co liczyć, ludzie są zbyt wygodni, jeszcze spijamy śmietankę po czasach PRL-u i nikt nie jest zainteresowany walką o czyjeś dobro. Tak będzie do czasu, kiedy czyjeś dobro nie stanie się tożsame z własnym, a do tego coraz bliżej 🙂 W tym upatruję szansy na skuteczne rozliczenie tego stada złodziei i ich rodzin.

Jan

Po raz kolejny powtorzę. W Polsce jeszcze nikt nigdy nie rozliczył rządzacych za przestępstwa. Czy to morderców komunistycznych czy złodziei demokratycznych, że nie wspomne o zdrajcach i innych takich aktualnych.